Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen rohadt nehéz...

Másnak is ilyen rohadt nehéz a felnőtt élet?

Figyelt kérdés

Csupa időigényes, érzelmeket kikezdő dolog, már nem bírom, mindig úgy látszik, mintha minden épp összeomlana.

-munkagondok

-párkapcsolat gondok

-gyereknevelés gondok

-fejlesztések, beiskolázás, egyéb gondok a gyerekkel

-lakhatási gondok

-idős rokonok ápolása, leépülése

-ismerősök halála

-a tested öregedése, ráncok, hízási gondok

-egészségügyi gondok

-életközépi válság mennyi időm van még élni stressz

-kiadások, anyagi dolgok

-baráti kapcsolatokról nem is beszélve..

És ez mind támad hetente többször, amikor azt hiszed épp nincs semmi, hirtelen jön valami, örökös problémamegoldás és stressz, 10 év meg úgy elrepül, mintha csak egy pillanat lenne, mindig kell valamivel foglalkozni, valamit megoldani, és ezek mind leszívnak, alig van, ami feltölt..


Harmincaosok, hogy bírjátok ezeket? Annyira vágyom nyugodt, kiegyensúlyozott életre, nagy támogató hálóra a gondokkal, de egyre inkább én válok azzá, akik régen az idősebb rokonok voltak és segítettek intézkedni és érzelmileg támogatni, most nekem kellene, de olyan rohadt nehéz.


2022. jan. 6. 22:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%
Eletközepi valság harmincevesen? 😂😂😂
2022. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki ugyanezekkel küzd. Tökéletes, gondmentes élet csak a mesében van, meg az ember képzeletében.

De talán ha sikeresen ugráljuk az akadályokat, akkor többre tudjuk értékelni a jó dolgokat.

2022. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
hál ég nincs gyerekem :D így sokkkkkkkal könnyebb
2022. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

"hál ég nincs gyerekem :D így sokkkkkkkal könnyebb"


úgy valóban könnyebb. ha olyan vagy mint haverom, aki munka után hazamegy, eszik, azt csak játszik a gépen, elzárja magát a külvilágtól, se nő, se gyerek, se nyaralás, se főzés, se takarítás. na annak valóban sokkal könnyebb minden :D

2022. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
4# köszönöm . Valóban könnyebb .
2022. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Jó, de biztosan vannak rokonai, munkahelye, haverjai, anyagi dolgai, lakhatása, egészsége, foglalkozik a külsejével is talán, meg ha nincs kapcsolata, az is nehézséggel jár, legalábbis a hiánya is megterhelő, kialakítani, ismerkedni..


A gyerek csak két tényezőt tesz ki. Igazából csak egyet, ha tipikusan fejlődik, bár olyan gyerekből irtó kevés van, szóval nem javít a dolgon túl sokat, ha 10 problémából egy eltűnik.


Ha nem érzitek ezeknek a súlyát, valaki viszi helyettetek, talán mert fiatalok vagytok, vagy csak épp szerencsések. 5 éve nekem is alig volt problémám.

2022. jan. 6. 22:24
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok én is ezt érzem

3 éves gyerek, bölcsivel állandóan van valami, mostmár ovi keresés van

Munkahelyem stresszes, férjemmel sajnos sok hülyeségen összekülönbözünk, fogyókúrázok is, aggaszt a halál, tavaly 5 temetésen voltunk. Most kezdünk felújításba, az is merő stressz lesz


Nekem a lakhatás, barátok ami ok.

Munkám is szeretem de stresszes.

2022. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nincs ilyen problémám. Van egy saját lakásom, kocsim, jól fizető munkahelyem, egészséges is vagyok. Szinte bármit megtudok venni magamnak, sosincs olyan, hogy el kellene gondolkodnom vajon megengedhetem az vagy sem. Általában a legdrágább termékeket is lazán kitudom fizetni. Mostanában Legoba tettem egy nagyobb összeget. Igaz barátaim azok nincsenek, de nem is vágyok rájuk. Gyerekem sincs, arra se vágyok. Párkapcsolatom az sincs, mondjuk arra vágyok, csak egyszerűen az nem jött össze az életben. Úgy látszik az univerzum nem akarja, hogy minden klappoljon. Ez van.
2022. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz igen. Bárcsak már történne valami jó.
2022. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mióta felnőttem, azóta gyerek akarok lenni. 4-5 éves. Az még hagyján, hogy nem leszek gyerek, de ha arra gondolok, hogy halott hamarosan igen, akkor a maradék kedvem is elmegy.
2022. jan. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!