Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a "különleges képességet...

Mi az a "különleges képességetek", ami senki másnak nincs?

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis amiről úgy gondoljátok hogy senki másnak nincs. Nyilván nem természetfeletti dolgokra gondolok mint repülés meg teleportálás meg jövőbe látás és hasonló sci-fi dolgok, hanem hétköznapi dolgokra amikben úgy érzitek csak ti vagytok jók vagy amire csak ti vagytok képesek.

Én például világbajnok 10 danos feketeöves nagymester vagyok "akaraton kívüli kapcsolatleépítés" terén, nem hiszem hogy van még egy ember a világon, aki minél inkább próbál barátságos, segítőkész, udvarias lenni, annál jobban megutáltatja magát mindenkivel akinek előtte kedves vagy legalábbis semleges volt, egész egyszerűen nem fogom fel hogy ez hogy lehetséges vagy mit csinálok rosszul. Szóval nekem ez a "szuperképességem", amitől szívesen megszabadulnék.

Nektek milyen hasonló különleges képességetek van?



2022. máj. 19. 00:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív is számít: A lúzerségnek az emberi fantáziát meghaladó dimenzióját értem el. Annyi és olyan súlyos külső és belső hibák szürreális kereszteződése vagyok, hogy az már abszurd.
2022. máj. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 A lúzerségben én is nagymesteri szinten tolom, az egész életem leírható egy szóval: kudarc. Azt se tudom minek és hogyan élek még.
2022. máj. 19. 00:30
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy ritkán álmodok, akkor a következő napon, héten valami fog velem történni. Olyan, mintha figyelmeztető álom lenne ez.
2022. máj. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Naponta 3x szаrok
2022. máj. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, de az enyém görcsölő hassal kibírni kb 30 percet wc nélkül. Kb erről szólt a most már tegnapi napom vége. :D Fogszabályzó miatt joghurtokon, turmixokon, leveseken élek, ami nem tesz jót az emésztésnek. Tegnap este munka után eldöntöttem, hogy elmegyek egy nagyot sétálni mert túl szép az idő és bűn otthon kuksolni, de arról szólt az egész, hogy egyik hely wcjébők vándoroltam a másik hely wcjébe és az út alatt azon aggódtam, hogy kibírom-e a következő wc-ig és ha nem, hogy megyek haza... :D


De legalább szépek lesznek a fogaim.


Mindenesetre várom, hogy elteljen a szokásos idő amikor fáj a fogszabályzó és megszokom és megint ehessek szilárdat.

A kedvenc éttermem egész étlapját házhoz rendelem aztán az lesz a különleges képességem, hogy A. Úgy eszek mint egy disznó B. Képes leszek adósságban is kihúzni a hó végéig, mert minden pénzem elvertem ety egyéjszakás zabálásra... :D

2022. máj. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig előre tudom, ki fogja nyerni a választást.
2022. máj. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Leszarok mindent.
2022. máj. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Heti szinten bepróbálkozik nálam egy újabb csaj, de még a legelvetemültebbeket is kiábrándulnak belőlem 1 hónap alatt.
2022. máj. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, amiben te nagymester vagy, a kapcsolat leépítés, az azért van szerintem, mert valami kellemetlen lehet a lényedben. Vagy valami negatív kisugárzás, vagy unszimpatikus külső, tenyérbemászó, fura fej, ilyesmi. Én ugyan ilyen voltam mint te, de már sz@rok az emberekre, bunkó és flegma lettem, igaz én már az 50-hez közelítek.

Régebben én sem tudtam elképzelni, hogy mit rontok el, pedig normálisan viselkedek, udvarias vagyok, előre köszönök és nem fogadják stb...

Sajnos vannak olyan emberek, akik a többi ember nagyrészének unszimpatikusak.

Amúgy az én világbajnok tulajdonságom a halogatás. Ki tudom számítani az utolsó utáni másodpercet. Persze már jó előre.

2022. máj. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyszer fel tudom venni egy crt tv alakját, de sajnos csak egyirányú képesség
2022. máj. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!