Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ilyen ijesztően sok...

Miért van ilyen ijesztően sok buta, akik azt állítják, sose járt ember a Holdon?

Figyelt kérdés

Meg a többi ostoba konteós. Lapos földesek, oltásellenesek stb..

Hogy szaporodtak el így ezek a birkák? :(


máj. 1. 17:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Németország, Hollandia, Luxemburg, Svájc, Anglia, Norvégia, Lengyelország,

Portugália, Románia, Szlovákia, Szlovénia,


hogy csak pár országocskát említsek meg. Ezekben valamiért NEM KÖTELEZŐ 1 db gyerek oltás!!


Kedves oltásszakértő kérdező úr!!!

Kérem ha nem zavarom nagyon a kérdésemmel, és ráér a két praxisa között!!

Legyen szíves nekem mint, amatőr laikusnak, a témában, ejteni pár felvilágosító szót, a nem konteókról, hanem a TÉNYEKRŐL!!


Igazán megtisztelne, oltásszakértő úr!!

Köszönöm szépen, minden jót!

máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

#10 és #11


Én nem vagyok se oltásszakértő, sem pedig úr. Orvos, tudós és virológus sem. Éppen ezért, ugyanúgy nem vagyok kompetens a témában, ahogyan te sem. És pontosan ez az oka annak, hogy én bízom a nálam okosabbakban. Te pedig, mint konteós, kitalálsz ostobaságokat és/vagy inkább elhiszed a többi konteósnak a hülyeségeit, mint hogy a nálad sokkal okosabbaknak higgy.

máj. 2. 16:10
 13/28 anonim ***** válasza:

12


Nálam csak te lehetsz okosabb, ehhez kétség nem fér.

máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

#13

Én nem vagyok nálad okosabb. Hol írtam ezt? Azt írtam, hogy én hiszek a nálam okosabbaknak, te meg nem.

máj. 2. 16:58
 15/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ne beszélgessünk az oltásokról, csak a holdraszállás cáfolatáról. És máris előkerült egy félig tagadó. Ez a tájékozatlanság. Ha egy picit is foglalkozott volna a témával tudná, hogy milyen szinten van az egész ledokumentálva. Ez kb az, mintha azt tagadnád, hogy az oroszok szputnyikot lőttek az űrbe.
máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

15

Mindig olyan dolgokkal akartok foglalkozni aminek semmi jelentősége!

Volt ember a holdon? Nem volt ember a holdon?

Speciel szerintem nem, de ne firtassuk, szerinted meg igen!


És?? Akkor mi van??? Mivel is lett jobb a világ, vagy a te életed, hogy Neil Amstrong, meg a brancsa fent ugrabugráltak??

Elmondanád?? Mert nem értem??!!


Én akkor is nyugodtan alszok, ha voltak a holdon, meg akkor is ha nem, engem nem érdekel, legyen igazad!! Voltak a holdon!! És akkor mi van??

máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Az oltásról meg annyit, a kérdező gondolatmenetét behelyettesítve:


kérdés: hogy-hogy teli van EU olyan fejlett és gazdag országokkal, tömegével, ahol 1 db kötelező oltás nincs előírva a gyerekeknek,

deee, érdekes mód Magyarországon van egész Európában előírva a LEGTÖBB kötelező gyerek oltás!! HMMM MILYEN ÉRDEKES!!

A gazdag fejlődő országokban alapból védettek az emberek minden betegségtől, vajon ez mitől lehet?

Magyarországon pedig úgy néz ki, az emberek nincsenek védve ilyen téren!

Biztos ezt is elfogja magyarázni nekünk egy nagyon felvilágosult PhD. DR. Mindenhez is értek professzor úr, A Magyar Tudámonyos Akadémia elnöke, ugye kérdező?

máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Itt jön az irgalmatlan ostobaság. Előkerül ez az oltásizé, ami nem ez a kérdés. Írjatok már ki egy másik kérdést erről, hogy a holdraszállsáról lehessen beszélni.


A holdraszállás nem vélemény kérdése. Ennyi erővel mondhatnád, hogy 2x2=3, mert neked ez a véleményed. Ez egy sima tény, nincs véleménynek helye. A te véleményed annyiban érdekes, hogy kiderül, hogy valami miatt ennyire tájékozatlan vagy.

máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

18


Figyelj, a holdra szállás megtörtént!!


Neil Amstrong, meg a többi beöltözött farsangos, igenis felmentek a holdra, és leszálltak rá! Ez nem vitatható! Minden bizonyíték alátámasztja!!


Nagy lépés az emberiségnek!! De még mekkora!!! Hú de sokra mentünk vele...

máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
A holdra szállás haszna egy másik kérdés. Az, hogy a holdraszállás megtörtént nem kérdés. A haszna is megvolt különben, mert valszeg nem írogatnánk itt a gyak-on, ha ez nem történik meg. Hatalmas lökést adott a számítástechnikának az űrkutatás. Rá voltak kényszerítve, hogy hatékonyan tudjanak manőverezni, ezért rohamléptekkel fejlesztették a technológiát.
máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!