Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ilyen ijesztően sok...

Miért van ilyen ijesztően sok buta, akik azt állítják, sose járt ember a Holdon?

Figyelt kérdés

Meg a többi ostoba konteós. Lapos földesek, oltásellenesek stb..

Hogy szaporodtak el így ezek a birkák? :(


máj. 1. 17:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

20


Olyan jól jött ez a technológia, hallod! Rohamléptékben haladunk egy világháború felé! Ez az új technológia!! Tyűűűha!! Nem semmi!!!

máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ez az, amikor teljesen hibátlanul, alaposan megfontolva nyilatkozunk valamiről. A világháborúval mi is van egészen pontosan? Nehogy már a világháború és egy 60 évvel ezelőtti esemény összefüggjön. Szerintem te kapcsold le a számítógépet és járjál lóval. Attól nem lesz világháború..... oh wait.
máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

22


Figyelj! Szerintem a holdra szállással bebizonyította az emberiség, hogy milyen fejlett inteligenciával rendelkezünk! Ezt más nem is tudja jobban bizonyítani! Ha mást nem is, de a holdraszállás a te szavaiddal élve, arra is jó volt, hogy rohamléptékben fejlődjön a technológia!

Ha a mai világban körbenézek, tényleg elképedek...

Mert van internet, van víz, meg mindjárt itt egy újabb világháború!..


Wháóhh!!! Olyan büszke vagyok az emberekre, hogy ilyen okosak!! Ez a holdraszállás, ez annyira, de annyira előre vitte az emberiséget!!

Komolyan, olyan sokra mentek az emberek azzal, hogy Neil Amstrongék golfoztak a holdon, hogy nem tudom elmondani...

máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

#21

Azta, milyen frusztrált vagy! Így vergődni habzó szájjal:D

máj. 2. 18:30
 25/28 anonim ***** válasza:

24


Doktor úr! Nyugodjon meg, minden rendben!! Dr. Gyakoridíjas professzor úr!

A lényeg, a holdon voltunk, más nem számít!!

DR. PhD prof DR úr! Köszönöm megtisztelő kommentjeit!

máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

#25

Veled valami nagyon nem stimmel. Egyébként nő vagyok :D

máj. 3. 06:55
 27/28 anonim ***** válasza:

26


Nem gond missis.

Missis PhD Díjas, gyakoridíjas, békenóbeldíjas, mindenkutató Dr.úrnő.


Mikor megy a következő járat a holdra?

máj. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
😂😂
máj. 3. 08:15
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!