Csilla 2024 darab egész számot ír egy lapra úgy,hogy az első számot véletlenszerűen írja le,majd minden következő számot úgy kap meg,hogy az eddig leírt számok számából kivonja az eddig leírt számok összegét.Hány különböző számot ír le a lapra?

Figyelt kérdés
jan. 17. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:

a1 = a

a2 = 1 - a

a3 = 2 - 1 = 1

a4 = 3 - 2 = 1

a5 = 4 - 3 = 1

...

jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Ki az a Csilla?
jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na ez a baj a Csillákkal. Csak a baj van velük. xd
jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magyar tanár vagyok, a megfogalmazással van baj. A számok számából vonja ki az eddig leírt számok összegét (az összeset vagy az előzőt?)? Van a számoknak száma? Ez figura etymologicának jó, matekpéldának nem. Kérdezzétek meg a tanárt, hogy mire gondolt a költő.
jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Magyartanárként miért válaszolsz matematikai kérdésekre?


Ezzel a problémával semmi baj nincs.

jan. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5, Mert a szöveges rész az én szakterületem, a megfogalmazása nem egyértelmű és nem is helyes, jeleztem, hogy a feladat megoldása így nem lehetséges. Te is gondold át fiacskám, hogy hogyan fogalmazol, mert a kötözködés nagyon megy, az egyértelmű kommunikáció kevésbé. "Ezzel a problémával nincsen semmi baj." Na, gondolkozz el ezen! Ha pedig tényleg úgy gondolod, hogy a feladat egyértelműen megoldható, akkor írd le a megoldást!
jan. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

#1-ben le van írva a megoldás.

jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6

Ki a fiacskád?

jan. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!