Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történhetett a lánnyal?

Mi történhetett a lánnyal?

Figyelt kérdés
Szájsebészetre mentem és nem hallottam mást csak kiabálást és sírást. Mint akinek èrzèstelenítő nélkül húzzák a fogát. De mindig adnak érzéstelenítőt, ha még gyulladt és nem hatna akkor előbb kikezelik a gyulladást. Nem kisgyerekről van szó hang alapján. Hallottam ahogy az asszisztens mondja hogy ez nem fájhat, de akkor miért kiabált és sírt? Hobbiból? Szerintem nem hiszti lehetett tényleg valami történt vele.
máj. 11. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Lehet pánkkbeteg
máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Katona Dius ***** válasza:
77%
Van, hogy nem mindig hat a fájdalomcsillapító, de a gond olyan, hogy azonnal kezelni kell. Nekem is volt oylan, hogy be volt gyulladva a bölcsességfogam. Hiába szedtem gyulladáscsökkentőt, nem hatott semmit. Mondta a doki, hogy húzás. Alaposan beérzéstelenített, de így sem hatott. Bár nem üvöltöttem, de az össze galaxist láttam, míg húzta.
máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem anno csiszolták a fogamat, a doki ordított velem, hogy nem érezhetek semmit. Én csillagokat láttam... Pedig magas a fájdalomküszöböm.
máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Simán lehet, hogy pánikbeteg, ill. egyéb problémája van a toronyban.
máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet szokatlan neki a ddokiközeg.
máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
#2 akkor eléggé nemtörődöm volt a dokid sajna. Engem hasonló esetben a szájsebészetre küldtek.
máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem két tejfogamat kihúzták hatévesen, mert már félig kinőtt mögötte a csontfog, de még csak nem is mozgott. Akkor semmi érzéstelenítőt nem kaptam.

Negyedikben, iskolafogászaton már adtak érzéstelenítőt, eltelt a szükséges idő, kérdezték, zsibbad-e már, és mondtam, hogy nem. Ennek ellenére nekiálltak megfúrni, amint elég mélyre mentek ahhoz, hogy már érezzem, konkrátan tökön rúgtam a fogorvost, mert azt nem tudtam neki mondani, hogy álljon le, mert érzem. Mikor mondtam, hogy ez jobban fáj, mint mikor eltört a kezem, de még attól is rosszabb, mint mikor érzéstelenítés nélkül kihúzták a tejfogam, és sírva könyörögtem, hogy ne folytassa, akkor azt mondták, hogy hazudok, ilyen nincs, kaptam injekciót. Na, ott én is ordítottam. Ja, amúgy az is egy TEJFOG volt, az egyik utolsó. Azt se értem, miért nem húzták ki, minek kellett azt tömni, ha úgyis kiesik.

Kisebb beavatkozásoknál, sebösszevarrás, törött csont, amit helyi érzéstelenítésben illesztettek vissza, is kérdezték, hogy hat-e már, mit érzek, és mondtam, hogy egyébként semmit. Legutóbb, mikor a sürgősségi megtisztelő vendégségében volt részem, már eleve mondtam, hogy ne is gondolkozzanak érzéstelenítésen, fájdalomcsillapításon, mert nem hat. Beszélgettem az emberrel, aki összevarrt, mondta, hogy ilyen amúgy van, csak ritka, hogy valakire gátoltan hatnak az ilyen szerek (ha megdöglök se fogok visszaemlékezni, hogy milyen ingerületátvivő zavart emlegetett), szóal sokkal nagyobb adagra lett volna szükségem, hogy megfelelően leszedálják az adott területet, de az meg már a súlyomhoz veszélyes mennyiség lett volna, így nincs mit tenni, rá kell harapni valamire, és kész.

máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!