Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen esetekben szóltak már...

Milyen esetekben szóltak már rátok vagy balhéztak veletek fotózás vagy videózás miatt?

Figyelt kérdés

Történt már veletek olyan dolog, hogy fényképeztetek vagy videóztatok valamit és beszóltak, vagy problémázott miatta valaki, mert szerinte nem szabadott volna, vagy olyan helyen ahol nem szabadott volna?

Vagy esetleg feltettetek valamiről képet/videót valahová, és utólag szóltak érte?

Milyen esetek fordulhatnak elő? Volt már konfliktusod fénykép- vagy videókészítésből kifolyólag?



máj. 14. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ram meg nem szoltak esetleg ugy h nem szabad az iskolaban videot hangfelvetelt es kepet csinalni.
máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erkélyen voltam és jött egy tirpák asszony talán részeg volt de szitkozódott meg teljesen deviáns volt, egy retek aki aztán megver mindenkit, elkezdtem videozni az x edik emeletröl, hogy mekkora tirpákok vannak, utálom ezt a környéket, a szonszédok is hasonlo illumináltak akik mindenkit utálnak gunyolnak, átkoznak, erre nem kiszúrta? Még rámszólt hogy ne kamerázzá'

De utána már csendben ment az utcán.

máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mentem az erdőben ott állt egy régi KRAZ teherautó, az ilyeneket mindig lefotózom, mert tetszenek. Mellette állt egy ponyvás teher amibe éppen pakolták be a fát (mondjuk ilyet sem láttam még, hogy zárt ponyvásba fát pakolnak).


Ott a sofőr szólt be nekem, hogy "szerintem a tulajdonos nem örülne neki, hogy itt fotózgatsz".


Gondoltam megkérdezem, hogy mi félnivalója van, de inkább csak mondtam valami általános szöveget, hogy saját célra fotózom mert testvéremnek akarom átküldeni, stb. Flegmán intett egyet, hogy "húzzál innen" aztán mentem tovább.

máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Cégünknél rendszeresen van ilyen mondjuk.


Kivitelezéseinkről szoktunk feltenni fotót, ott volt, hogy írtak, szedjünk le minden képet ami az adott brandhez tartozik. Közben leszerződtek egy konkurens céggel akinek meg szépen kint vannak a fotók.


Volt olyan, hogy a megrendelőtől kértem képeket. Kaptam is. Majd rá pár évre a képek készítője írt nekünk, hogy jogtalanul használjuk a képeit és fizessünk érte 100X ezret vagy vegyük le. Levettük.


Lehetett volna mondjuk vitázni vele, hogy a Megrendelő aki egyszer kifizette a képeket és megkapta azokat és ő adta tovább, akkor az jogos-e vagy sem, hiszen fizetett azért, hogy a képek a tulajdonában legyenek. Nem mentünk bele.

máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorom óta hobbi autófotós vagyok aki ritka és drága autókat fotóz, szerinted? :D

Most januárban is volt, hogy egy limitált G63-as AMG-t körbefotóztam, mire odajött egy ember aki a tulajnak hazudta magát (utólag derítettem ki hogy nem is ő az) és kitöröltette velem a képeimet. Azt is utólag tudtam meg hogy jogilag nem tehet meg ilyet, így többször biztosan nem fordul ez elő, elküldöm az édesanyjába ahová való ezentúl az ilyet, ha övé az autó, ha nem.

A legdurvább egy nő volt, aki egyetlen fényképért egy Bentley Bentaygáról elkezdett ordítozni meg fenyegetőzni hogy azonnal töröljem, mit képzelek, nyilván nem véletlen, ugyanez a tulajdonos kedves család autóival tele volt többször a net hogy dupla mozgássérültben parkolnak meg tilosban a százmilliós autóikkal. Szerencsére a kocsi meglett később mikor nem volt a közelben, mit ad Isten akkor is tilosban parkolt. xD

Szerencsére a tulajok többsége normális, jó fej, vagy simán nem érdekli a fotózás.

máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor egy erősen piaszagú bácsika letolatta a pótkocsimról a hátsólámpát,természetesen telefonnal a kezemben ugrottam ki, hogy akkor fotó kék-sárga stb.

Először próbált eréjeskedni, azthitte cseppet is meghat a drága öltöny,nagymerci,kisebb afrikai ország gdpjével vetekedő óra, aztán mikor látta ,hogy pont leszarom, 500 euróban megegyeztünk, hogy a járdaszegély tépte le a lámpám :D

máj. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!