Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol van a nyelved nyugalmi...

Hol van a nyelved nyugalmi állapotban?

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam, hogy valakinek lent, az alsó fogai között fekszik, valakinek meg odanyomódik (mármint nem erőteljesen, inkább csak odaér) a szájpadlásához a hegye.


Nekem például az utóbbi - ha le is teszem, akkor is visszamegy, ha nem tartom ott akarattal.


Állítólag az anyanyelvhez van köze, érdekel, hogy a válaszolók között mi az átlag


máj. 15. 09:31
A kérdező szavazást indított:
A szám alján fekszik
Hozzáér a szájpadlásomhoz
Egyéb
31 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáér mindkettőhöz, a szám alján is van meg a szájpadlásomhoz is hozzáér elől is egy kicsit.
máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nem pontos a kérdés - a nyelv hegyére gondolok. Olyant nem hallottam, hogy az egész a szájpadláson legyen (bár lehet, hogy ilyen is van) inkább az, hogy a vége vagy fekszik, vagy felhajlik. Elnézést a pontatlanságért.

máj. 15. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a leghegye, hanem kb. az elülső 2-3 centi felfekszik a szájpadlásomra, a felső fogsorom mögött. Tehát nem 1 pontban érintkezik a szájpadlásommal a nyelvem hegye, hanem az első 2-3 centis sávban, teljes nyelvszélességben.
máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekinyomódik az alsó fogsorom hátának. Nem erősen, de nem csupán odaér a hegye.
máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nem fennt tartod,akkor beesett lesz az also alkspcsod allad.

máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Brett 😍😛💕
máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!