Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Na most leszek megkövezve!...

Na most leszek megkövezve! Kisbaba fütyi méret a téma. Első baba, nem tudom mi a normális. Olyannyira pici a kisfiam fütyköse, nyugalmi állapotban kb 1cm lehet. Nem! Nem mértem meg, csak sacc/kb (4hónapos). Kérdés: ez baj? Ebből lehetnek gondok?

Figyelt kérdés
Eszem ágába se jutott eddig, hogy nagyon kicsi. Nekem esküszöm fel sem tűnt eddig. Védőnő és az orvos se mondta hogy kicsi lenne. Nem részletezném, hogy jött ez, hogy kicsi. Ne essetek nekem ha egy mód van rá. De komolyan nem tudom hogy ez mennyire gond?!

jan. 22. 22:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Mitől tartasz? Miféle gond származhat ebböl szerinted?
jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a dokitol szerintem.
jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha tul kicsi penissel szuletett esetleg, akkor sem tudnal ez ellen MOST barmit is tenni... penisnagyobbito mutetet nem kisbabaknak csinalnak. Nem kell mindent tulaggodni!
jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg "vérpénisze" lesz, ami alap állapotában kicsi, de merevedéskor megnő. Később ha a pisitől feláll neki látni fogod, hogy nem olyan pici az :)


Van a "húspénisz" ami alapból nagy és erekció alatt nem nő látványosat.


Bölcsiben dolgoztam, mindenféle fütyit láttam, mindenféle állapotban. Az icipicinek tűnök is az ébredés utáni bilizésekkor látványosan megváltoztak.

jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

A klasszikus vicc jutott eszembe:


Egy férfi elmegy az orvoshoz.

- Doktor úr, nagyon nagy problémám van. Csecsemő méretű a péniszem.

- Miért, mekkora?

- 51 centi és 3200 gramm.

jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Sok hülyeségen aggódtak már itt kismamák, de te mindegyiken túlteszel!
jan. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
3as ez nem igaz, igenis ha micropenis all fenn, akkor 3 eves korig hormonkezeles segithet
jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

Normally, a full-term newborn boy's penis measures between 2.8 to 4.2 cm long when carefully stretched and measured from the tip to the base of the penis. A penis smaller than 1.9 cm long is usually considered micropenis.

[link] › micropenis

Micropenis | Children's Hospital of Philadelphia


merd meg neki

jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#7 Most utana olvastam. Az igaz, hogy a micropenis sebeszeti beavatkozasat nem csecsemokon vegzik el, hanem kesobbi korban... de neked is igazad van, a micropenis kezelesebe beletartozik a mar csecsemokorban megkezdett hormonkezeles.

A kerdezonek: mutasd meg orvosnak, csak o mondhatja mdg a tutit. Mi itt lattatlanban nem fogunk tudni felelos valaszt adni, de azert nem kell annyira aggodnod sem... lehet, h szimpan csak tulreagalod.

jan. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

6!

Két lánygyerek után én sem tudnám mi számít csecsemő/kisbaba korban normális méretnek...oké hogy megnézném a google-ben de néha azon is annyi baromságot írnak össze hogy szívesen meghallgatnám más tapasztalatát

jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!