Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elrontottam mindent, nagyon...

Elrontottam mindent, nagyon szorongok miatta! Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most vagyok 11.es, és továbjutottam a biosz oktv második fordulójába, ami ugye a biosz diákolimpia (IBO) jelentkezés előfeltétele. Az IBO első köre egy online teszt és február 23.ig kellett volna regisztrálni rá. Ebben a hónapban 2 tárgyból próbaérettségiztem és kiment a fejemből! Ma van az első kör és teljes letargiába zuhantam. Úgy érzem nagy esélyt szalasztottam el, elrontottam az egész jövőm és borzasztó ember vagyok. :( Hogy várjam így hogy a mentorom vagy a szüleim rám tudjanak még nézni, mikor egy szégyen vagyok és megérdemlem hogy meghaljak?

17/L



2018. márc. 2. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ne dramatizáld túl ennyire. Ez van. Lesz mėg hasonló az ėletben. Tanulj, csináld a dolgaid a mostani ėrzės meg majd megfakul.
2018. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Fúúúú...... muszáj előadni ezt a műdrámát? Nagyon idiótán adod elő magad.
2018. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi a problémád kettes? Ezen az egyetemi felvételim múlhat...értem hogy neked talán nem tűnik ez fontosnak, de én mindenképp be akarok kerülni angliába egy orvosira, ahhoz pedig fel kell mutatni valamit.
2018. márc. 2. 12:33
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
hát aki magasra akar jutni az magasról eshet ez van
2018. márc. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Ne korlátozd magad,engedd szabadon az érzéseidet! A depresszió azt jelenti,elfojtás,elnyomás.
2018. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Azt hiszem, ez sem rosszabb, mint a verseny napján eltévedni és lekésni az egészet. A még sokkal kínosabb, mikor az egész sztorit elmeséli az ofő az osztály előtt. Ez kivételesen nem velem történt, csak elmondom mit gondoltam közben. Azt, hogy ilyesmi bárkivel előfordulhat, de ennél még sokkal-sokkal rosszabbak is, és bár rohadt mérges lehet magára akivel történt, ettől még nem kellene kötélért rohannia senkinek. A másik, hogy az ofőnk... az egy vadparaszt. (Az olyan amikor a vademberből, meg a parasztemberből kivonod az embert és összeadod amid maradt. Na mindegy...) Az viszont nem mindegy, hogy akivel történt, azt végül felvették oda ahova menni akart. Ami egyébként tökre nem számított a későbbiekben. Elhiszem, hogy ezt most nem így gondolod, de valójában ez nem egy akkora jelentőségű esemény, ami kihathat az egész jövődre. Fogadhatunk is, de túl nagy a valószínűsége, hogy nyernék, és azt mondják olyankor nem illik.
2018. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Firedoom ***** válasza:
62%
Par honapja felmetem pestre egy vizsga miatt, de aztan ugyesen eltevedtem es ott bolyongtam ossze vissza. Direkt korabban erkeztem egy oraval, de meg ez sem volt eleg. A vegen kb 5 perccel erkeztem kesobb, de ez eleg volt ahhoz, hogy kirakjanak. Felnevettem es elmentem gyrosozni. Nincs ertelme olyanon kiakadni amin mar ugysem tudsz valtoztatni, helyette keress lehetoseget arra, hogy hol tudsz meg bizonyitani vagy mit tehetsz meg az ugy erdekeben.
2018. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ah, beszéltem a mentorommal délután és nagyon lazán mezelte az ügyet, sokkal rosszabbra számítottam. :) Igazatok van, túlreagáltam és nem akkora tragédia mint amilyennek a pillanat hevében tűnt. Keresek más versenyt, vagy enélkül is lehet meggyőző a personal statementem ha a gyakorlatokra helyezem a hangsúlyt.

Köszönöm mindenkinek, megnyugtatóak ezek a sztorik.

2018. márc. 2. 18:42
 9/9 A kérdező kommentje:
*kezelte
2018. márc. 2. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!