Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor csináljak tesztet?

Mikor csináljak tesztet?

Figyelt kérdés

Az utolsó együttlétünk (amiből elképzelhető, hogy gyermek foganhatott) 19-én volt és a naptáram szerint 29-én kellett volna megjönnie. Eddig mindig max. 30. napra megjött, és most semmi jele, hogy meg akarna jönni.

Tudom, hogy 1 hét késes is még lehet normális, de a kérdés inkább arra irányul, hogyha mégse jön meg mikor lenne érdemes tesztet csinálni?

Természetesen már csináltam tesztet és negatív lett.



dec. 3. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor csináltad a tesztet?

Ha 29en kellett volna megjönnie, akkor az a 19 már késő. Inkább 14-e körül.

dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha valóban 29.én kellett volna megjönnie azaz szerdán ma vagy vasárnap ekkor már tuti h más miatt késik és nem azért mert terhes vagy.Ha csont negatív a teszted akkor az azis marad.Más miatt késik.
dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Azt hozzáteszem ( ha jól értelmezem az irományod) akkor 19.én volt szexuális aktusod ekkor egyáltalán nem biztos h ekkor ovuláltál ha 29.én kellett volna megjönnie, ergó nem ovuláltál a 19.i aktusnál a baba meg ovulációval fogan..
dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem jött meg így az ovud csúszott, ha anxit hogy beletrafáltatok 19.én akkor ha holnap csinálsz reggel egy tesztet az már az igazat mutatja, 10 es teszt.

Ha negatív akkor nagyon csúszott az ovud. Lehet 1 hónapig sem jön meg

dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Végre valaki ért is hozzá.#4 írja jól, a többi baromság. Mivel késik a menstruációja az is biztos, hogy az ovuja is késett, ha lett belőle terhesség, ha nem. Szóval nem volt késői a 19-i együttlét, mivel lehet, hogy akkor vagy utána volt ovu.

Kérdező! Attól függ, mikor csináltál tesztet, ha már több napja, akkor csinálhatsz, holnap reggel is, ha mondjuk tegnap, akkor várj par napot. De ha pár nap múlva is -, akkor nem vagy terhes, legalábbis abból az együttlétből nem.

dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ő írta, hogy 29-en kellett volna megjönnie, nyilván ő tudja és mindenki abból indult ki,úgyhogy nem kell ilyen lekezelően válaszolni.
dec. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6? És? Ez mit bizonyít??? 29-én kellett volna megjönnie, ha azon a ciklusnapon lett volna ovu, amikor szokott. De nem akkor volt, mert akkor már megjött volna 29-én. Nem értem mi olyan bonyolult ezen.

#5

dec. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A stílus nem érthető, amit megengedsz magadnak.
dec. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!