Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Magyar...

HunLo kérdése:

Mi a véleményed a Magyar emberekről?

Figyelt kérdés

máj. 22. 19:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Bírom őket, elvégre én is magyar vagyok. Ha utálnám őket, akkor magamat is utálni kéne.
máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Korlátoltak.
máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
53%
Szívós nép, járt itt tatár, török, oszták, orosz, de 1000 év alatt nem sikerült kiirtania minket senkinek. A nyelvünk egyedi, nem nagyon van ilyen szép és bonyolult nyelv a világon, mint a magyar. Büszke vagyok a kultúránkra, a magyar, irodalomra, magyar ételekre. Ugyanakkor sok traumát megélt ez a nép, mindig nagyhatalmak harapófogójában voltunk. Jellemző a magyarokra sok esetben a kishitűség, irigység, dögöljön meg a szomszéd tehene. Nagy a politikai megosztottság. Sajnos lehetnénk összetartóbbak is. Kis nemzet vagyunk.
máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Melyik magyar emberekrol? Nincs ilyen massza. A Pisti jo arc, a Gizi kicsit bekepzelt, a Jozsinak meg faraszto poenjai vannak, de amugy oke.
máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem ismerem az összes magyar embert.
máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Duke81 ***** válasza:
76%
Elég vegyes a kép de sajnos úgy gondolom, hogy nagyon sok sötét, korlátolt, irigy, rosszindulatú és begyepesedett egyén él közöttünk. Nem tanulunk a hibáinkból és nem tudunk igazi közösséggé kovácsolódni sem. Túl sokat tűrünk! De szerencsére vannak normálisak is. Ha nem lennének már rég elvesztünk volna teljesen!
máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Környezetemben sajnos sok a negatív, begyöpösödött ember, aki lent akar tartani a saját szintjén. Ha kicsit jobban megy, akkor meg egyből biztos adócsaló vagy.
máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

6-os,7-es,

Sajnos én is ezeket tapasztaltam.

máj. 22. 20:07
 9/26 Rakott karfiol ***** válasza:
81%
Olyan szépen el tudnánk élni, ha lenne szeretet köztünk. Kár értünk, de hamarosan végünk.
máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vegyes, nem tudnék az egész nemzetünkre egy jellemzőt ráhúzni. Van itt minden. Láttam már sok életunt, megkeseredett, irigy, negatív embert és sok csupaszív, vidám, pozitív figurát. Vannak gyári munkások közt kitörni vágyó tanulók és suttyók is, akiknek jó a langyos hugyban. Irodán is dolgoztam, ott is vannak segítőkész, aranyos emberek és vannak alattomos patkányok. Vannak átlagos emberek, akik nem ártanak de nem is használnak, csak csendben élik az életüket. Szóval mindenféle. Sokszínűek vagyunk.

Aki csak egyet tud mondani mindenkire kollektíven, az nyissa ki a szemét!

máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!