Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az olyan 50...

Mi a véleményed az olyan 50 év feletti emberekről, akik úgy viselkednek esetleg öltöznek mint egy gyerek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 19. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Én nagyon szeretem azokat az embereket, akiknek nincs karó a seggükben 30 fölött sem.


26 vagyok, már a korosztályomban is vannak ilyen beképzelt felfújt hólyagok, akik nagyon tolják ezt a komoly felnőtt karaktert és nagyon szeretnek pofákat vagdalni egy extrémebb frizurára vagy ruhára vagy akár csak arra, hogy nála idősebbeknek van humorérzékük és felszabadultak. Viszonylag kevés dolog iránt lelkesedem, de nagyon régóta nagyon szeretném már őket felrúgni a büdös picsába.



Savanyú, fakó felnőtteket termelnek csak ki, amikre nincs szükség.

2022. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
33%

Attól függ, hol. Vannak helyzetek ahol igenis komolynak kell lenni, megfelelően öltözni, stb. De ha a helyzet éppen engedi, nagyon is jó, sőt elvárható a fiatalos viselkedés.

Ahogy 1 is írta, a savanyú szürke emberekre nincs szükség, többet ártanak a társadalomnak mint bárki is gondolná.

2022. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Valszeg én is ilyen leszek. Semmi pozitív nem származott még nekem abból, amikor felnőttkedni próbáltam.
2022. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobban tetszenek, mint a 70 évesnek öltöző huszonévesek
2022. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Jol teszik 😁
2022. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is tetszenek, jobb az, ha (jó értelemben) bohókásabb egy ember, mint a totál merev személyiség.
2022. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen szakmai tanárom van, és teljes szívemből kívánok neki jó egészséget, hogy még sokáig tudjon tanítani :D Egyike azoknak az iszonyatosan kevés tanároknak, akik tényleg megértenek minket fiatalokat, és képesek is barátságosan, közvetlenül kommunikálni velünk, és játékosan, vidáman tanítani. A kíváncsisága is olyan, mint egy gyermeké, mindig mondja nekünk hogy épp milyen újdonságok vannak a szakmában (informatika, minden nap van valami új őrület), és állandóan továbbképzésekre, tanfolyamokra jár. Ha morogva ülsz be órára, mondván téged egyáltalán nem érdekel az infó és a fenébe az egésszel, akkor is átragad rád a lelkesedés, jókedv, és kíváncsiság. Sokkal több ilyen ember kellene :)
2022. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Üde ellenlábasai a néninek öltöző huszonéveseknek.
2022. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Mire gondolsz, hogy öltözik egy gyerek? Rövidnadrág, póló?
2022. okt. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

hogy öltözik egy gyerek


[link]

2022. okt. 19. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!