Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha 30 éves...

Mit csináljak, ha 30 éves koromra semmit nem értem el?

Figyelt kérdés
Se gyerekem nincs, se házasságban nem élek. Egy megbecsült munkám sem volt sosem. Nekem csak olyan munkám lehet, amiben sosem juthatok feljebb, mindig csicska leszek. Mindig a múltba mennék vissza, gyerekként sokkal könnyebb volt minden. A 90-es, 2000-es, 2010-es évek sokkal jobbak voltak, még én is sokkal fiatalabb voltam akkoriban. Az is depresszióssá tesz, hogy öregszem, és öreg vagyok.
máj. 22. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha van fedél a fejed felett és van mit enned akkor ne rinyálj.másnak még ez sincs.
máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Fönntartod magad önálló felnőttként?

Akkor azért elég sok mindent elértél :)

Ne aggódj. Egyéniek a lehetőségeink, máshonnan indulunk, ez egy igazságtalan játék. Fókuszálj magadra, tűzz ki apróbb célokat, és halad fokozatosan azok megvalósításába.

Adj magadra, sportolj, törekedj az egészséges étkezésre, építs erős alapokat, és lassan meglesz minden :)


Sok sikert

máj. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Az életed legjava még hátravan! Képezd magad, tanulj, dolgozz, barátkozz, én szurkolok neked! Előtted még az élet. 🙂
máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sincs egyik se,viszont nem érdekel..és boldog vagyok
máj. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Mit csinálj? Mondjuk érj el valamit..
máj. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fejleszd magad, keress masik munkat, menj ismerkedni
máj. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tenni kellene érte önsajnálat helyett, és akkor lenne.
máj. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

40 éves korodra érj el valamit.


Amúgy 30 évesen mit akarsz? 😅 Gondolom vm kuli munkád van R1-es munkatársként (R1 ide-R1 oda). De akár képezhetnéd is magad valahova. Különben meg nem általános, hogy 30 évesen már gyerekkel szaladgálnak emberek. Az átlag gyerekvállalási idő 33-35. Sokan addigra tudnak megfelelő egzisztenciát kiépíteni. Én 35 vagyok, de most vagyunk csak gyerekvállalási időszakban, eddig sikertelenül, és ha össze is jön, én már vastagon 36 leszek, amikor szülni fogok. HA összejön... De ha nem, attól se megyünk falnak, mert nem az életünk meghatározó mérföldköve, gyerek nélkül is tudunk élni és kitölteni a szabadidőnket. Sőt! Egyelőre nagyonis élvezem, hogy nincs gyerekem. Most is szabin vagyok, itt osztom az észt és közben megy a sorozat, a szomszéd cicája meg a fotelomban alszik 😁 Nagyon élvezem!

máj. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Első körben ne a gyakorin lógj, hanem fejleszd magad abban ami érdekel.
máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát tegyél érte, hogy elérj valamit, mert attól nem jutsz előbbre, hogy itt nyavalyogsz.


Tanulj, végezz el tanfolyamokat, keress jobb munkát (nézd meg, milyen feltételek vannak), járjál el ismerkedni, vagy interneten is ismerkedhetsz (én internetről ismertem meg a férjem).

És ha már 40 éves leszel, mire gyereked lesz? Na bumm, nem a világ vége. Annak is vannak előnyei, ha "idősen" válsz szülővé. Tanulmányok kimutatták, hogy akik később vállalnak gyereket, várhatóan tovább is élnek pl.

máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!