Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobb volt az élet 2014-2015...

Jobb volt az élet 2014-2015 környékén?

Figyelt kérdés

máj. 24. 05:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Ugyanolyan volt mint most.
máj. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Számomra sokkal sz*rabb volt.
máj. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Mondj szempomtokat, mert ez így arról fog szólni, hogy ki mennyire érezte jól magát.
máj. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Az én személyes életem jobb volt.
máj. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Volt akinek jobb volt,volt akinek rosszabb volt.

Teljesen érthetetlen kérdés.3-nak igaza van,milyen szempntból?

Az én véleményem szerint attól eltekintve,hogy 10 évvel fiatalabb voltam,szerintem kb.ugyanolyan.

máj. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Összességében véve jobb volt, igen. Gazdaságilag meg morálisan még csak akkoriban kezdett ez az ország a lejtmenetbe úgy igazán.
máj. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
máj. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
10%
Az elso teremtesbe amelybe a szuper nagyhatalmu magyarok vannak , mert ok vegyesek leszarjak a tobbieket csak a sajat kenyelmuk erdeklik,pedig jol tudjak ,hogy nem tudunk szinte semmit se tenni, ok meg meg fegyvereket sem hasznalnak ok mindig is egy nagy szimulacioba vannak. Ok semmit sem tesznek csak varnak , hogy ne az o penzeik foggyanak , ha nem akiltol koldulnak azoknak a szovetsegeseie. Mindig futar viszi a hireket az az igazi a tobbi reges reg leamortizalodott szinte selejt, de a futart mindig bantjak amiota megszuletett. Ezert mindegyik teremtesbol a magyarok veglegesen kiirtjak az elso teremtesben levo osszes magyart es magyaroknak latszot. Az elso teremtesbe mindenki es a selejtek mind magyarnak lazszanak.
máj. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
8-as!Péntek 8-kor még kicsit korai ennyire beszívni.
máj. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

#9

Miből gondolod, hogy nem alapból ilyen ihletett személy? :D

máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!