Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés játszódhat le az...

Milyen érzés játszódhat le az emberben akkor, ha az ötöslottón megjátszott számai mind pontosan 1-el vannak amellett, amiket tényleg kihúztak?

Figyelt kérdés
máj. 25. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Hahha, kicsi a világ, nekem pont ma ment el a fönti logikával 1-el egy hármas, a heti lottó számok 39 41 56 58 64 voltak, ebből nekem meg volt játszva a 38, a 42 illetve a 63 is :D


Játéknak fogom föl, jót derülök, igazából vicces, majd jövő héten :)

máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Engem jobban zavarna egy 4 találatos az 5-ös lottón. A tudat, h 1 számra voltam attól, h a családom 100%-os anyagi biztonságban, sőt kényelemben lehet elég, frusztráló lehet. Persze nem rossz a 4-es nyereménye sem, de azért na…
máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Nekem 4 szám volt mellette 1-el “csak” szerencsére. 😀
máj. 25. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Őrjöngés lenne a vége.
máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Én 1x nyertem 800Ft-ot. Mondom de jó játék, vettem még egyet. Egy számomat sem találták el. Én akkorát csalódtam,

hogy többet soha nem vettem lottót.😒

máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Értelmes emberben nem születnek ilyenkor rossz érzések, mivel tudja, hogy a lottóban nincsen "mellette". Ez nem rulett.

A négyes nem tudom, miért zavar. Az pont 1 számra van az ötöstől, amire rengeteg lehetőség van (mivel sok szám van a lottón). Ötösre meg csak egy lehetőség van.

máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fejemben a valószínűséget tettem meg. Az eggyel eltérő szàm ugyan úgy nem az amit megtettem, mintha full random lenne.
máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!