Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi bánt most téged?

Mi bánt most téged?

Figyelt kérdés
Panaszkodj egy kicsit, ha szeretnél :)

márc. 12. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hátha megnyugszol!
márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem vesznek fel sehova és magányos vagyok.
márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Az bánt, hogy szeretném szépnek látni a világot és kedves lenni, de nem tudok és nem is látom szépnek. Talán másképp gondolnám, ha belül kevésbé lennék halott.
márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az bánt,hogy csak akkor keresik a társaságom,ha épp unatkoznak és nincs más akivel beszélgethetnének. Magányos érzés az utolsó helyen lenni.
márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hiába dolgozom tényleges átlag keresetből (alkalmazott vagyok a kereskedelemben) esélyem sincs, hogy saját ingatlanom legyen.


Hazaköltöztem lassan egy éve, mert a lakótársam meglopott, spórolt pénzem feléltem, s itthon meg várt a tartós beteg anyám, aki egy mérgező kapcsolatban él, de nem vallja be magának, hogy ő is hibás.


Szeretnék saját ingatlant, s gondoskodni anyámról. De tudom, hogy az első dologgal kapcsolatban ilyen fizetés mellett egyedülállóként nem lesz anyagi tőkém. Utóbbinál viszont tudom, ha dönteni kell, akkor saját magamat kell védenem, mert ő választotta ezt az életet, élettársát, s nem pedig én.

márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Soroljam? Kezdek öregedni-45 vagyok- a barátnőmmel szétmentünk, a munkámat rühellem, a barátaim felszínes és képmutató emberek. Néha szorongok az atomfenyegetettség miatt, de csak a családomban lévő fiatal kis kakisok miatt, a kutyám is 13 éves, és egyre többször érzem, elszaladt mellettem az élet. Sok mindent halogattam, kihagytam, még jó hogy nem iszok.

10 évvel ezelőtt azt gondoltam van időm... van idő utazásra, családalapításra, nyelvtanulásra, fejlődésre. Az idő egy nagy qrva! Elkábít, játszik veled, simogatja az egód, míg egy nap ráébredsz, már a B. oldal forog.

márc. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
100%
Több embert elvesztettem, aki hiányzik.
márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
az emberi hülyeség (sajátom + másoké)
márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy 10 éve történt dolog, ami azóta is hatással van rám. Egy Álom, amitől nem tudok szabadulni. Csak az bánt, hogy nem lehettem részese ennek az Álomnak.
márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok a jelenlegi munkahelyemről egy másikra-, de jobb munkahelyre váltani.
márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!