Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaljak most?

Mit csinaljak most?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon ossze vissza fogom irni, mert tul sok minden van a fejembe, de megprobalom erthetoen leirni.

Tehat, falusi vagyok, mindenki ismer mindenkit, szep vagy nem szep a 90%a c!gany, es nem a jo fajtabol, ami csak azert rossz az en reszemrol mert butak, es a problemamat nem tudnam veluk megbeszelni, mert hamarabb jonnenek nekem, minthogy tennenek barmit azellen amit most irni fogok

Februar ota mindenaldott hetkoznap verik a kaput a 7-8 osztalyosok, meg kopognak az ablakon mert aberraltak es azthiszik vicces kb 13 evesen ezzel szorakozni, ezzel en most mitcsinaljak?

Szeretnek kamerat tenni a hazra, de nalunk ez ugy van, hogy a hazeleje telibe a jarda mellett van, nincs kerites, es eleg nagy haz, maganszemelykent felszerelhetek kamerat igyis, hogy igazabol nekem az kell, hogy a jarda latszodjon ? Es egyaltalan feltudnam ezeket a gyerekeket jelenteni? Tenyleg fogalmamsincs mit tudnek ezzel a helyzettel kezdeni


máj. 27. 15:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Es igazabol mar lett szolva rajuk, de azt veszem eszre, hogy emiatt egyre durvabban pukkan a kapu, es igazabol ez mar odaig fajult, hogy kilazult a nyelve az ajtonak, masreszt azert sincsenek meg feljelentve, mert ugyis letagadnak, a rendor meg gondolom bizonyitekhianyaban le se szarna az egeszet
máj. 27. 15:04
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Hívjál rendőrt könyörgök, aki ennyire nem tud kiállni magáért az meg is érdemli ezt.
máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És mit akarsz a kamerával? Feljelented őlet?
máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hat tenyleg eleg puhany vagyok, sosem szerettem a konfliktust, egyebkent a kamerat azert szeretnem, hogy legyen rola bizonyitek, mert eleg kellemetlenul erintene ha nem tortenne semmi, mert nincs mivel bizonyitani
máj. 27. 15:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Költözz el másik faluba, de ne a szonszéd faluba, messzebb.
máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem nézhet a kamera közterületre. Ha nem direktben veszed a járdát, de pont belelóg a képbe, azt szokták hagyni azért.

Én csak telefonálnék a rendőrségre, ki kell küldjenek járőrt hivatalosan. Sajnos van, hogy le se tojják. Ha van szokott időpont, mikor mennek a gyerekek zörögni, akkor azt érdemes közölni a rendőrséggel. Illetve azt is érdemes említeni, hogy ez már tulajdonképpen károkozás, hiszen szétcseszték a kilincset.

Egyébként miért piszkálnak téged a gyerekek? Összezörrentél velük?

máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A helyedben én sem állnék beléjük, a gyerekeket sem meszelném el annyira.

Sose lehet tudni hogy hányan jönnek rád másnap, meg ki tudja mikkel.

máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tipikusan az az ember vagyok, aki eli a sajat kis vilagat, lese kakilva a tobbieket, tehat altalaban mindenkivel normalis vagyok, nem artottam egynek sem, par lanynak meg a nevet sem tudom, szoval engem is ez erdekel az egyik legjobban, h miert csinaljak. :/ tenyleg rossz felfogasom van, mert olyan szinten nem akarok belefolyni semmibe, hogy ezt is hagytam honapokig, de mar nagyon zavar. Remelem igazad lesz, es tenyleg kikuldenek valakit.
máj. 27. 16:04
 9/11 A kérdező kommentje:

#7 igen, enis ettol felek, akkoris ha gaz

Csak nem akartam oda irni, h nem akarok megszurkalva lenni masnap

máj. 27. 16:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha mindenki ismer nálatok mindenkit a faluban, akkor az nem játszik, hogy a szüleiknek ezt normális hangnemben jelzed? Vagy ennyire problémásak ők is, hogy nem reagálnának jól?
máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!