Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szolitsam meg a csajt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szolitsam meg a csajt? Mit mondjak neki? Hogyan gyujtsek batorsagot?

Figyelt kérdés

Van egy lany aki a baratnojevel szokott reggelente suliba menni, es talalkozni szoktam veluk, de az a baj hogy mindig elneznek, vagy a foldet bamuljak mikor mellettem mennek el.

Talan mar megszolitottam volna oket, de igy, iogy a foldet nezik nem tettem meg.

Van meg hogy megszolitanam, de valamiert nincs batorsagom, meg az egyik volt osztalytarsamat se szolitottam meg, akit tobb mint 10 eve ismerek, hat egy olyan lanyt, akivel egyaltalan nem beszeltem soha.

Hogy szolitsam meg? Es mit mondjak neki(k)?


2013. ápr. 29. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A korombeli fiúk közelében én is mindig a földet bámulom vagy elnézek, mert zavarban vagyok:D ezt nem kell rossz jelnek venni:)
2013. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan nyiss felé ,mert ha lefelé néz az valószínűleg azért van mert zavarban van.kérdezz tőlük valamit vagy ilyesmi:)
2013. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En arra gondoltam hogy koszonjek rajuk, hisz eleg sokszor latjuk egymast.
2013. ápr. 29. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
kerjel tölük egy zsebkendöt vagy kerdezd meg mennyi az idö, mert lemerült a telefonod vagy barmi jelentektelen dolgot amit egy idegentöl is kerdeznel az utcan. Masnap mar köszönhetsz.
2013. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Es ha csak siman rajukkoszonok? Egyszer regebb o is ramkoszont.
2013. máj. 21. 21:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem azert nem merem megszolitani mert mindig a foldet bamuljak es sose neznek ram.
2013. máj. 21. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!