Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan gyűjtsek "bátorságot"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyűjtsek "bátorságot" ahhoz, hogy lekoptassak egy lányt, akinek csak barátként kellek, de úgy nagyon?

Figyelt kérdés

Szokásos barátzóna ügy, viszont a barátságot komolyan gondolja, nem csak "vigaszdíj". A lelkiismeretemet piszkálja a dolog, ugyanakkor ha nem koptatom le, akkor kicsinál az állandó vágyakozás.


Mivel tudnám a lelkiismeretemet egy kicsit elhallgattatni, amíg meglépem, amit meg kell lépni?


2013. ápr. 13. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit zavaros. Ha jól értem, akkor a lány tőled barátságot akar, de te többet, viszont bűntudatod van.

Ha így van, akkor koptasd le. Mondd el neki mit érzel. Egy kapcsolatban fontos a bizalom.

2013. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a legfontosabb h legyen melletted mindig egy jo barát aki bármi van melletted van.. vele beszéld meg az egészet hátha ő aki a legjobban ismer téged ad egy kis bátorságot...
2013. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha barátként kellenél neki, de komolyan, akkor mondd el neki, hogy mivel te szereted és vágyakozol utána, ezt nem bírnád érzelmileg most. Ha barátként szeret, akkor megérti. Vagyis legyél őszinte, egyszerűen.

Esetleg később, ha már úgy érzed, túl vagy rajta, óvatosan megpróbálkozhatsz barátkozni vele.

2013. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te többet érzel iránta, mint barátság. Többet nem keres majd és mindenki jól jár.
2013. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!