Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fikázza mindig mindenki...

Miért fikázza mindig mindenki Magyarországot?

Figyelt kérdés
Meg csak a nyugat az isten, Anglia meg Németország... Aki meg itt akar maradni, az hülye és dögöljön is meg itt. Persze, aki általában fikázza, az egy fikarcnyit se tenne azért, hogy elköltözzön itthonról... Ha annyira tudja ócsárolni Magyarországot, akkor miért nem tud innen elkotródni?

2013. máj. 19. 19:56
 1/6 anonim válasza:
79%

Ez olyan, hogy te miért fikázod azt aki fikáz? :D

Amúgy örülök neki, hogy szereted a Hazánkat. Biztos vagyok benne, hogy itt is nagyon boldogan meg lehet élni, ha nem is olyan gazdagon, mint nyugaton.

2013. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
hát hidd el, ha kimegy majd nyugatra ott sem fogja jól érezni magát.. és nem azért, mert ott is dolgozni kell a pénzért, hanem mert eléggé kinézik a magyarokat.
2013. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
en elkotrodtam. amugy tenyleg kinezik a magyarokat, a parom is jol kinezett maganak. eleg rossz erzes de most mit csinaljak?
2013. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 unbelieveable ***** válasza:
22%
az egy dolog,hogy ott többet keresnek, de minden drágább, szóval ugyanannyit érsz mint itthon... az meg a másik, hogy egy utolsó c*gányt is jobban elfogadnak mindenhol, mint egy magyart
2013. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Én sose szidnám a hazámat. Max a magyarokat szidom, mert agymosott zombik. Egy jó képességű országban élünk, és nem használjuk ki az előnyeinket. Én úgy gondolom, hogy Magyarország Japánnal lehetne egyenértékű, ha az emberek észhez térnének.
2013. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
+1 a japán párhuzamra testvérem!
2013. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!