Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz ha mindenki itt...

Mi lesz ha mindenki itt hagyja Magyarországot, úgy tesz mint amit Gyurcsány mondott?

Figyelt kérdés

[link]


Lehet hogy ők ingázok de ők már oda tartoznak!Az más kérdés hogy abbol a pénzbol éldegélnek itthon igy konnyu!De nem mehet mindenki el ha mégis mi lesz itt?Ez nagy unio?Gyurcsány Orbány EYKUTYAA !


2011. nov. 1. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Mit mondott Gyurcsány? És kiknek mondta?
2011. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg jó lenne leírni. Én elvből nem megyek a retek oldalra föl...
2011. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Ha tehetném én is kimennék külföldre dolgozni és csak a családom szüleim meg nagyapám miatt jönnék csak haza. De én erősen gondolkozok azon hogy kimegyek Németbe. Ismerősöm van ott nem is egy szóval aludni már tudok hol. De egyébként ha mindenki el megy innen akkor teljesen más nép fogja lakni ezt az országot, és nem azért mondom de a romák már elkezdtek szépen lassan kitelepedni. Szóval évek kérdése hogy mi lesz itt.
2011. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
Na ilyen nem lesz! A magyar lusta nyelvet tanulni, rühell szakát tanulni, nem fog külföldiában sem boldogulni.
2011. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Mit mondott Gyurcsány? És kiknek mondta?


El lehet menni! Kinek mondta? Számszonnak a szadiszta szatírnak, észszámosz eszküszegő szélhámosznak Szíriából. Szerinted?!

2011. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Aki nem emlékszik, annak leírom:

Miután megválasztották Gyurcsányt másodszor is, és az ígéretek helyett elkezdték a megszorításokat, Gyurcsány azt mondta:

-Akinek nem tetszik, el lehet menni az országból.

Szerintem ez még az öszödi beszédnél is felháborítóbb volt, már emiatt is le kellett volna mondania. Hogy mondhat ilyet egy miniszterelnök a saját választópolgárainak?! Ez az otthonunk, könyörgöm.

Hát, egyébként ettől a riporttól eldurrant az agyam, hogy tényleg mi mennyire kevés pénzért dolgozunk. Sajnos nekem nincs lehetőségem kimenni, mert a szeretteimet nem hagynám itt.

Szóval emiatt azért sokan nem fognak elmenni, de a diplomás fiatalok bizony elmennek. Ezt persze a kormány is tudja, nem véletlenül akarja őket röghöz kötni.

2011. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem fog mindenki elmenni és nem azért mert lusta a magyar... hanem mert magyar. Minden ember elsősorban a hazájához ragaszkodik, mert ott van a családja és a barátai.

Én nem rég költöztem ki párommal Angliába, jól megvagyunk itt, de nem az otthonunk. Ha javulna otthon a gazdasági helyzet, akkor haza mennénk.

Sokakat kérdeztem ismerőseim közül, ők kijönnének-e, de mind hülyének néztek. Sokan elégedettek azzal amilyük van. Esetleg a szülők támogatásával bírnak stb.

Szóval nem kell félni az ország elnéptelenedésétől.

2011. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Úristen, mennyi sötét ember van itt. Fogalmatok sincsen arról, amit beszéltek...


Segítek. A munkaadóknak mondta:


[link]

2011. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

Olvasni nem tudóknak itt egy videó:


http://www.youtube.com/watch?v=-tEXu8roJEQ

2011. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

"Úristen, mennyi sötét ember van itt. Fogalmatok sincsen arról, amit beszéltek... "


Ugye milyen sz*r újraértelmezve hallani a pártfőtitkár elvtárs szavait?

2011. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!