Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is hiányzik a pár...

Másnak is hiányzik a pár évvel ezelőtti élet? Gondolok itt a 2006-tól 2010-ig terjedő időszakra.

Figyelt kérdés

Néha szívesen visszanézek videókat, visszaolvasok vicces szövegeket, amik kb. abban az időben jelentek meg, és azt tapasztalom, hogy még most is tudok rajtuk nevetni. Pl. a 2010-es bikicsunájra pozitívan gondolok vissza, hogy még a táblára is felírtuk a suliban, míg azokkal a dolgokkal, amik 2011-ben vagy 2012-ben kerültek be a köztudatba, nem vagyok így, hiába voltak akkor viccesek.

Akkor még csak kezdett begyűrűzni a Facebook, és tök jó volt rajta lenni, játszani az alkalmazásokkal, képeket feltenni, amiket mások lájkoltak. Most meg úgy vagyok vele, hogy el sem olvasom az üzenőfalat,mert annyira nem érdekel. Jó, persze 2010-ben sem volt a legértelmesebb az üzenőfal, de most egy katasztrófa, ahogy elolvasom sok ember gondolkodásmódját. Meg már szinte 2011 óta UGYANAZOK a dolgok mennek. Pontosan ugyanazok.

Amennyire tetszett az elején, annyira kipróbálnám most, hogy milyen újra a világ FB-mentesen.

Egyébként már a honlapok se olyan jók, mert az FB előtt mindenkinek egyedi volt, ő programozta, designolta, most meg FB-on csinálnak egy lapot, és max. a fejlécben tér el a többitől. >.<

Még a zenék is jobbak voltak a régi időkben, mondjuk abból is a még régebbi(2000) előtt az igazi számomra!


17/L



2013. máj. 21. 12:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%

Én meg kizárólag a 2006 ezelőtti évekre gondolok vissza szívesen. :) A 90-es évek végére,2000 elejére.


21/L

2013. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
11-es válaszoló vagyok. Na igen a zene.... Azok mérföldekkel jobbak voltak. :)
2013. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%

óó kérdező én emlékszem ezekre az időkre. nagy vidáman szerkesztettem a gportalos oldalamat és töltöttem fel rá a szépen, gondos munkával elkészített designt. napokig honfoglalóztam és egymásnak könyörögtünk myvip és iwiw meghívóért. msn-en dumáltunk, midnenféle hülyeséget kiírkáltunk személyes üzenetnek, ordítoztunk, hogy HALLLLLLASZ?????? ÉN HALLAK!!!!!!!!!!! és annyi hangulatjel volt lementve, hogy elsem lehetett olvasni a szövegeket :D myvipen csekkoltuk egymást és féltünk attól, hogy véletlen nem rejtve léptünk be. nyomattuk fel a képeket vipre, hogy aztán mindenki be jelölgessen. :)


persze akkor ezek hülyeségnek tüntek, de ma már ez történelem :P

2013. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%
Egyértelmű, de úgy most egyre rosszabb lesz a helyzet.. Jött az ilyen psy meg a többi szemét a mitől hányingert kapok... A pankráció is egyre szarabb legalábbis a wwe nél. Ez a facebook őrület a legundorítóbb nem is értem, hogy lehet így elterjedve mikor csak a degeneráltak lógnak rajta egész nap meg posztolják ki lassan már, hogy mikor mennek sz@rni. Meg egyes emberek 300 képet töltenek fel magukról amit otthon fotóztak, de minek?? Na meg az oldalak kinézete pl. youtube is egyre szarabb lesz egyre kezelhetetlenebb... A filmek is egyre rosszabbak 0 történet csak a látvány... Aztán a játékok is egyre szarabbak, rövidebbek, egyszerűbbek. Na meg a zene... Szóval szerintem minden csak egyre rosszabb lesz nem igen látok dolgokat ami jobb lenne mint rég...
2013. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Én úgy figyeltem meg, hogy a képek egyébként csak pár embernek készülnek - azoknak, akikkel össze akarnak jönni. Ha az nem lájkolja a képet, akkor meg jön a reménytelen szerelemről szóló idézetek hada.
2013. máj. 21. 15:04
 16/22 zabmester ***** válasza:
79%

Én nem sok különbséget tapasztalok, legalább is a mindennapi élet terén nem.

Pl. ez a bikicsunájos dolog... nekem ez egyáltalán nem tűnik olyan régmúltnak, ez számomra még simán benne van a "mostanában" kategóriában. Amelyik időszakot említed, az nekem nem számít "régi időknek".

Persze te még meglehetősen fiatal vagy, nyilván most érzékeled először, hogy a dolgok folyamatosan változnak, és most tudsz elkülöníteni először egy-egy korszakot, amiben már tevékenyen jelen voltál, és nem csak kisgyerekként.

2013. máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
gportal, atyaég... nekem az extra.hu-n volt a legelső honlapom 99-ben, asszem, eddig én vagyok itt a legöregebb :D
2013. máj. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

'99-ben volt extra? :D

Egyébként nekem is volt "extrás" oldalam. Hú de haraptak ezért a kifejezésért abban az időben. XD

2013. máj. 24. 13:23
 19/22 anonim válasza:
De régen volt már
2013. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik,akkor még csak 11 voltam,de boldog.. Nem úgy mint ma.És jobb volt minden,bár inkább 2004,akkor még élt nevelő apám,aki nekem az igazit jelentette.Hiányzik sokszor a múlt,mert gyerekként más volt minden,most felnőttként meg csak a munka,és a mindennapi dolgok mennek.. Nem mellesleg elcseszett egy ország lett ez,ahol már semmi sincs,semmi ami jó..Mindent bezárattak,vidámparkot,és ehhez hasonlókat.És kedve sincs itt élni az embernek,mert kevés amit kézbe kap,aki két kezével dolgozik.. Az él itt jól aki lop csal hazudik.És őket is támogatja a kormány.Tehát régen minden jobb volt,és nem volt Facebook ami sok mindent tönkre tett,kezdve a fiatalokkal.És még emlékszem,akkor csak msn volt,meg myvip,iwiw. Ezek normális dolgok voltak,de a Facebook megjelenésével minden megváltozott.. Ellett cseszve minden.És joggal mennek az emberek el innen,mert itt nincs már semmi jó sem.
2016. dec. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!