Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne jobb vétel?...

VGábor2010 kérdése:

Melyik lenne jobb vétel? Volkswagen Passat 1.9 PdTDi 2006 vagy Ford Focus 1.6 tdci 2010?

Figyelt kérdés
Minden véleményre, tapasztalatra kíváncsi lennék, tartósság, ár-érték, stb.

2012. nov. 6. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel egy 6 éves Passat 99%-ban egy lehajtott fos, így a pénztárcágnak egyértelműen a Focus fog jobbat tenni. Mondom ezt úgy, hogy nekem sokkal jobban tetszik a Passat, de be kell vallani, hogy ebben a párosításban sokkal jobb vétel a Ford.
2012. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
PASSAT
2012. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem pont ilyen Passat-om van, 2007-es automata, első tulajdonosként. Szeretem, imádom, elegáns, kényelmes,nem adnám semmiért. De ha most kellene autót vennem akkor biztos a fiatalabb és az alacsonyabb fenntartásút választanám, még ha számomra a Ford Focus egy alacsonyabb kategóriát is jelent. Piroska
2012. nov. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább passat.
2012. nov. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De mit érsz el a Passattal, ha 6 éves, és van benne minimum 200e Km...de inkább több?

Ehelyett kapsz egy Fordot (ami nekem is kevésbé tetszik) ami egy újszerű autó még pár hónap garanciával.

Ha olcsón akarsz autózni, csak Ford, ha stílust akarsz, akkor Passat.


Könnyű rávágni, hogy "Ford vagy Passat?" Hát persze, hogy az utóbbi.

De van itt olyan faktor, hogy hiába hívják Passatnak, ha már le van hajtva.

2012. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!