Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is hiányzik a pár...

Másnak is hiányzik a pár évvel ezelőtti élet? Gondolok itt a 2006-tól 2010-ig terjedő időszakra.

Figyelt kérdés

Néha szívesen visszanézek videókat, visszaolvasok vicces szövegeket, amik kb. abban az időben jelentek meg, és azt tapasztalom, hogy még most is tudok rajtuk nevetni. Pl. a 2010-es bikicsunájra pozitívan gondolok vissza, hogy még a táblára is felírtuk a suliban, míg azokkal a dolgokkal, amik 2011-ben vagy 2012-ben kerültek be a köztudatba, nem vagyok így, hiába voltak akkor viccesek.

Akkor még csak kezdett begyűrűzni a Facebook, és tök jó volt rajta lenni, játszani az alkalmazásokkal, képeket feltenni, amiket mások lájkoltak. Most meg úgy vagyok vele, hogy el sem olvasom az üzenőfalat,mert annyira nem érdekel. Jó, persze 2010-ben sem volt a legértelmesebb az üzenőfal, de most egy katasztrófa, ahogy elolvasom sok ember gondolkodásmódját. Meg már szinte 2011 óta UGYANAZOK a dolgok mennek. Pontosan ugyanazok.

Amennyire tetszett az elején, annyira kipróbálnám most, hogy milyen újra a világ FB-mentesen.

Egyébként már a honlapok se olyan jók, mert az FB előtt mindenkinek egyedi volt, ő programozta, designolta, most meg FB-on csinálnak egy lapot, és max. a fejlécben tér el a többitől. >.<

Még a zenék is jobbak voltak a régi időkben, mondjuk abból is a még régebbi(2000) előtt az igazi számomra!


17/L



2013. máj. 21. 12:02
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Üdv 2023 ban 27 éves lány🤩
2023. jan. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
nekem még jobban hiányzik üdv 2023-ból
2023. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!