Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítségre van szükségem!...

Segítségre van szükségem! Merre tovább?

Figyelt kérdés
Sarokba vagyok teljesen szorítva az apám által. Szeretnék megszabadulni tőle, de anyagilag és lelkileg is sakkban tart. 23 éves vagyok, egész életemben lelki terror alatt éltem. Soha nem tudtam kibontakozni. Nincs hová menjek, enni is alig van már erőm, nem hogy dolgozni. Másfél éve nincs munkám, azóta gyakorlatilag alig lépek ki a lakásból. Semmihez nincs már kedvem, se erőm. Egy csomó dolgot szeretnék pedig még csinálni. Szeretnék végre megszabadulni tőle mindörökre és normális életet élni, de már semmi ötletem sincs hogyan kezdjek hozzá. Le vagyok teljesen ülve. Senkim sincs akihez mehetnék, elmenni dolgozni nincs erőm, szóval teljesen patthelyzet. Nagyon nyomorultul érzem magam. Mit csináljak?
2013. máj. 21. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel terrorizál apád?
2013. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!