Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sürgösen segitségre van...

Sürgösen segitségre van szükségem. Ammonia mentes hajfestékkel sötét barna hajat befog a világos barna hajfesték?

Figyelt kérdés
Pár napja megfestettem a hajam Loreal casting creme gloss-os barna hajfestékkel és a szin ami lett belőlle hát minden csak nem barna... sötét szine lett, egyáltalán nem olyan mint a dobozon, persze tudom, hogy nem minden esetben várható pont az a szin, de ez még meg sem közeliti a kivánt szint. Újra be szeretném festeni a hajam, most remélhetőleg az a barna lesz amit szeretnék, csak azt szerettem volna kérdezni hogy ammónia mentes festékkel elérhetem-e azt hogy sötét szinből barna legyen? (Ha valaki mondana egy jobb márkát mint a Loreal az is jó lenne :D régebben Garniert használltam, azzal teljes mértékben meg voltam elégedve, viszont sokan ajánlották hogy a Loreal jobb minőségű... de nekem nem jött be :) ) Köszönöm :)

2013. máj. 16. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha professzionális festéket vennél talán még olyan színt is kaphatnál amit akarsz. Lisap, BES, Alfaparf, Nirvel, Indola, stb. Fodrászkellékesben megtalálod mindet, még az eladó segíteni is tud a megfelelő árnyalat kiválasztásában. De sötét hajon a barna nem fog világosítani semmit. Sötétebb viszont lehet tőle. Világosítani a szőkék tudnak csak.
2013. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!