Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos segítségre van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos segítségre van szükségem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok.

Egy fiú szerelmet vallott nekem. Ez a fiú egy nagyon-nagyon jó barátom, de miután ezt megtudtam már nem barátként tekintek rá és reménykedem hogy lehet köztünk valami, de ezt ő nem tudja mert én még réges régen(1éve) amikor ugyanezt elmondta azt mondtam neki hogy mi csak barátok vagyunk és leszünk..Fogalmam sincs hogy hogyan mondjam el neki hogy szeretem mert a másik probléma az pedig az hogy soha nem sikerül kettesben összehozni a találkozót mert valaki mindig csatlakozik hozzánk. DE ami most a problémám hogy vele kapcsolatban nagyon érzékeny vagyok szóval tegnap pl.: mondta hogy csináljunk valamit suli után és mondtam hogy oké..erre amikor vége a sulinak akkor fogta és hazament..ez volt az egyik amitől olyan csalódott lettem:(..este írtam neki hogy írjon ha van ideje mert kérdezni szeretnék tőle valamit..és akkor úgy kezdte az egészet hogy ma már sokan felidegesítették legalább én ne idegesítsem majd fel, na ezek után nem kérdeztem tőle semmit csak alvásba sírtam magam.:(

Na a tegnap este volt az hogy elhatároztam hogy elegem van belőle lehet hogy nagyon szeretem és nagyon jó lenne velem, de ezt nem teheti meg és úgy döntöttem hogy mától ő a múlté..én többet nem írok neki ha ír visszaírok de egyébként nem érdekel. én többet nem találkozom vele szabadidőmben és ilyenek..

Szerintetek jól döntöttem vagy adnom kellett volna neki még egy 1000000. esélyt is?

Nagyon szépen köszönöm előre a segítséget.


2013. máj. 17. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnyugodtam: fogsz még adni esélyt a srácnak:DDDD
2013. máj. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem olvasom el mert túl hosszú
2013. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Oké, nem ismerjük az egész előtörténetet, vagy hogy hány esélyt adtál már neki. De számítsd bele azt, hogy te is felfokozott érzelmi állapotban vagy és emiatt nem feltétlenül reagálsz logikusan és te is leírtad, hogy vele kapcsolatban túl érzékeny vagy.


Mert azt mondod, hogy " Ez a fiú egy nagyon-nagyon jó barátom." Ha egy jó barátod (nemtől függetlenül) ideges, rossz kedve van, nem az a minimum, hogy megkérdezed tőle, hogy mi baj és akar-e róla beszélni? Jó, egy szó nélkül hazamenni bunkó dolog volt, de abban éppen nincs semmi, hogy sokan felidegesítették és legalább te ne...


Másrészt: azzal, hogy te magadban szenvedsz, sírsz, nem találkozol vele stb. még nem oldasz meg az égvilágon semmit. Nem fogja tudni, hogy megbántott vagy hogy egyáltalán valami bajod van (ritka az, hogy hímnemű egyedek erre maguktól rájöjjenek). Ha komolyan bele vagy zúgva a gyerekbe, odamégy hozzá szépen, nyugodtan, mosolyogva, megkérdezed, hogy jobb kedve van-e már, kedvesen, aranyosan, nem vádlóan megkérdezed, hogy nem felejtett-e el véletlenül akármit csinálni veled suli után csütörtökön (itt várhatóan összeszégyelli magát), aztán elhívod mondjuk szombat délután 3-ra fagyizni. Akkor aztán bőven lesz időd elmondani neki, hogy tetszik neked.

2013. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13 évesen inkább fogocsázzatok
2013. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13 évesen inkább fogocskázzatok
2013. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
10:03-as válaszolónak köszönöm szépen a tanácsot és igazad van és megpróbálok majd beszélni vele:)
2013. máj. 17. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!