Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember, aki nem...

Van olyan ember, aki nem szereti a Disney meséket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van. Sok ismerősömnek nem tetszenek, meg pl. én se szeretem őket.
2013. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2013. máj. 23. 19:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám, hogy egyik se tetszik, mert mindenféle Disney mese van, jobb is, rosszabb is. De van amelyik nem tetszik.
2013. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hogy lehet nem szeretni a Disney meséket ? :O :)

Na jó néha már fárasztó,hogy 10percenként énekelnek benne...dehát na :D

2013. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezen meg ne sértődjetek, mert ízléskérdés, de nekem túl "gagyik" és giccsesek, irritálnak a betétdalok is. Az olyan tartalmasabb, szép meséket szeretem, mint amilyen a Nils Holgerson, vagy Mijazaki Hajao meséi.

Gyerekként is sokkal jobban szerettem a szomorkásabb, komolyabb meséket, mint pl. az eredeti Andersen-féle Kis Hableány vagy a Kis Herceg, ez a habos-babos Disney stílus nem az én világom. Ettől függetlenül akad, ami tetszett, de a túlnyomó többség nem.

2013. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2013. máj. 23. 19:31
 7/13 anonim válasza:
0%
Inkább legyenek giccsesek mint olyan gagyi mesék mint Mijazaki Hajaoé.
2013. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En se szeretem kulonosebben. Persze van par kivetel, de nekem is giccses. Nem banom, ha tobb mondanivaloja jon at annal, hogy a szep nok, mindig kifogjak a szep herceget. :D
2013. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én még egy Disney mesét se láttam,kiskoromban sem. Engem már akkor irritáltak a gagyibbnál gagyibb betétdalok, stb. Elég volt megnézni az előzetest, és nem kértem belőle.

Kedvenceim a német (régebben kiskoromban csehszlovák) mesefilmek, Grimm mesék,amik elé még most is odaülök. Ja meg Andersen, naná.

2013. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az Oroszlánkirályt mindenki szereti.
2013. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!