Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy csinaljam, hogy jo legyen?

Hogy csinaljam, hogy jo legyen?

Figyelt kérdés
Van egy olyan helyzet, hogy van egy fiu akivel nagyon joban voltam regebb, aztan kezdett bejonni es volt is koztunk egy csok egy par mas hangnemu beszelgetes, de minden probalkozasom elenere o makacs volt es nem akart velem lenni mert azt hitte, hogy csak azert szeretnek vele lenni/ osszejonni vele, hogy bosszut aljak a volt baratomon aki neki egy "haverja"mert nagy baratoknak nem mondanam oket. Lenyeg, hogy kb 5-6 honapig probalkoztam aztan belepett az eletmbe egy olyan szemely aki igazan megbecsul szeret, mostmar en is ot es valami hu de jol megvagyunk es nagyon szeretem ot es forditva. Lassan mar 9 honapja vele vagyok de meg mindig hianyzik az a masik szemeny , oszinten nem tudom , hogy a baratsaga hianyzik, vagy o maga mint pasi.... Talan azert van mert nem tudtam megszerezni es a vadaszoszton meg nem aludt ki, vagy talan csak buntudatom van, hogy elrontottam egy nagyon jo baratsagot. Minden esetre neha napjan ra irok de nem a legkedvesebb es ha megis akkor meg buntudatom van, hisz tudom hogy a baratom nem orul annak ha beszelek vele. Neha nem is merem elmondani a masiknak hogy beszeltem azzal a fiuval, pedig nem szoktunk valami nagy dolgokrol beszelni, max egy olyan hogy szia hogy vagy jol es azzal pa. Nem tudom mit tegyek, mondjam meg a baratomnak hogy immaron kezd jobba lenni a helyzet a masik fiuval illetve hogy ugy erzem lehet hogy visszaszerzem az egyik legjobb haverom, vagy inkabb ne beszeljek a csavoval akar mi is lesz mivel a pasim az elso...utalok donteseket hozni, viszont hiaba huzom az egeszet egyszer csak eljona a dontes pillanata...es erzem, hogy kozeleg es ez megremiszt. Aki tudna adni valami jo kis tanacsot kerem irja le.... ha leb*sztok az sem baj...kritikabol is tanul az ember:) Koszonom!

2013. máj. 26. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak a párodat ne csald meg, barátkozni persze lehet.
2013. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!