Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom ezt mire vélni az...

Nem tudom ezt mire vélni az ex páromtól! Hogyan reagáljak?

Figyelt kérdés

Az ex párommal 3 éve mentünk szét, akkor megbeszéltük, hogy ő nem tart igényt semmire, ami nálam maradt/kaptam tőle, én is jeleztem felé, hogy nem kérek semmit vissza.

Azóta nem is hallottam róla semmit, megbeszéltük, hogy könnyebb lesz úgy, hogy nem tartjuk a kapcsolatot. Egy idő után ha e-mailt írtam neki visszadobta a rendszer, a jól ismert közösségi oldalon törölt és tiltott, így tényleg teljesen kitörölt az életéből, én pedig ezt elfogadtam.

2 hónappal azelőtt hogy szakítottunk külföldre költözött (ott voltam vele akkor egy hónapot).

Ma kaptam egy elsőbbségi küldeményt tőle, benne volt mindenem. Olyan apróságok, mint a régi fogkefém, a szobapapucsom, az otthagyott törölközőm, egy rakat közös kép, olyan is, amit én kereteztettem be neki. Tőlem kapott ajándékok, arany nyaklánc, karóra stb.

Én totálisan lesokkolódtam, csak álltam a doboz felett és néztem, hogy ez mi (szerencsére a vőlegényem még nincs itthon, így a reakciómról ő mit sem tud), bár kétlem, hogy egyáltalán a szitutól is túl boldog lesz.


Most ez mi? Megpróbáltam felvenni vele a kapcsolatot, hogy rákérdezzek mi volt ezzel a szándéka, de egyszerűen nem tudom utolérni, a számát is lecserélte valószínűleg.

A megbeszéltek ellenére nekem is vissza kéne küldeni a tőle kapott cuccokat a címére? Ha ennyire el akart tűnni az életemből, honnan tudjam, hogy egyáltalán a saját címe van a dobozon? (nem az a cím, ahova kiköltözött)


Rég nem érzek már iránta semmit, de ez a tette most nagyon felzaklatott, abszolút nem számítottam rá és valahol haragszom, hogy 3 éve azt sem tudom él-e még egyáltalán, aztán egyszercsak egy ilyen csomagot kapok tőle.

Nem értem! Segítsetek! Mit kéne tennem?



2013. máj. 28. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Új barátnője lett, aki lezavart egy hisztit, hogy mi ez a sok régi cucc, hát ahelyett, hogy kidobta volna, visszküldte. Nem akar tőled semmit. Csak nem akarta kukába dobni.
2013. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy költözködik és megtalálta a cuccaidat és ezt okoskodta ki magában megoldásnak. Szerintem nem kell viszonoznod a "gesztust".
2013. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
37%

" ahelyett, hogy kidobta volna, visszküldte"


Azért talán jobb, hogy az aranyláncot, órát nem dobta ki :) Szerintem is új barátnője van, és végleg le akart számolni az emlékeddel. Amúgy, ha megbeszéltétek, hogy nem tartjátok a kapcsolatot, miért írtál neki üzeneteket?

2013. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha új barátnő kérésére küldte el, akkor is legalább egy kétsoros levelet mellékelhetett volna.

Ne csinálj semmit, ne reagálj rá. Ha igényt tartana a cuccaira, azt biztos jelezné / jelezte volna.

Egyébként szerintem nagyon nem szép dolog visszaadni az ajándékokat. Zárta volna el inkább egy szekrény mélyére.

2013. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük, de eleinte még nehezen ment az elválás és hébe hóba beszélgettünk, aztán egyszercsak tényleg végleg eltűnt az életemből. Ez volt az az e-mail, amiben az övére válaszoltam, de már "visszafordult". Nekem akkor eszembe sem jutott, hogy nem csak átmeneti hiba, hanem ezt ő alakította így.


Egyébként fogalmam sincs hogy adta ki az agya, hogy a közös képeinket 3 év után visszaküldje és ne kidobja, ugyanígy a fogkefém. Egyáltalán minek őrizgette eddig? :D Az órát elajándékozhatta volna, a nyakláncot eladhatta volna, avagy azt is elajándékozhatta/beolvasztathatta volna, a papucsomért sem sírtam éjszakákon át, hogy ott maradt, szóval őszintén nem értem miért könnyebb több ezer km-ről ELSŐBBSÉGI küldeményt feladni, mint kinyitni a kukát és belelapátolni ezeket, vagy bármilyen más módon megszabadulnia tőlük. Ha új barátnő van, akkor meg pláne az lenne számomra logikusabb, hogy kidobja és nem nekem postázgat. Nem értem...

2013. máj. 28. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én is arra gondolok, hogy az új nő nem tolerálja a "jelenlétedet"
2013. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem te még érzel iránta valamit, azért foglalkozol ezzel ennyit. Épp lomtalanított, megtalálta a kacatjaidat, esetleg az új nője is és mondta hogy küldje vissza, biztosan örülnél neki. Mit kell ezen ennyit kombinálni, azt várod, hogy azt mondjuk, igen, még mindig téged szeret? Nevetséges vagy!
2013. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményedet! Igen, mint említettem felzaklatott ez az egész, de megcsalt, megalázott és kijátszott a hátam mögött, így ha térden kúszva jönne, sem fogadnám vissza. :)

Mindennél jobban imádom a páromat, de egy 6 éves első nagy szerelem típusú kapcsolat azért még is csak első nagy szerelem és amikor a kinyitok egy dobozt, amiben az az 6 év benne van, az felér egy hatalmas lelki pofonnal. Legyek ezért nevetséges, vagy szánalmas, ez van!

2013. máj. 28. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!