Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek is a páromtól és szerete...

Félek is a páromtól és szeretem is. Tudom, hogy el kellene felejtenem, de hogyan?

Figyelt kérdés
Sajnos a párom nagyon agresszív, és ugyan azt állítja, hogy sosem ütne meg, de szerintem ez bőven annak minősül. Sajnos ma reggel nagyon csúnyán összevesztünk, és egész nap nem szóltam hozzá, de ő sem kezdeményezte a beszélgetést... Aztán elkezdett pakolni, hogy a haverjához megy és hogy már nem akar velem lenni. Én pedig beszélni akartam vele, és nem akartam, hogy elmenjen, erre kiabálni kezdett, de még akkor is vissza akartam fogni, hogy ne menjen, erre válaszként úgy reagált, hogy a hajamnál fogva a földre lökött, utána a falnak, aztán kiment az ajtón, és én is kimentem bezárni, úgyhogy szép jelenetet láthattak a szomszédok, ugyanis kint is folytatta a kiabálást, aztán kintről behúzott vagyis berángatott szintén a hajamnál fogva. Szerinte ez nem számít semmit, mert csak a tényleges ököllel való ütés, a verés. Oké, nincsen látható nyoma annak, amit csinált, de nem hiszem, hogy olyan természetes lenne. Ráadásul azt kiabálta, hogy mindjárt fog egy kést és... Most nincs itthon, elment a haverhoz, de nagyon félek, hogy hazajön, nem akarom, félek tőle... De mindemellett szeretem is, és nem tudok folyton arra gondolni, hogy mi történt, hanem csak a jó dolgokra. Szeretem, ezek után is, de tudom, hogy nem szabad vele lennem és hagynom, hogy megalázzon, de hogy legyek erős??
2013. febr. 14. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az hülyeség, hogy csak az ököl használat a verés, ez bőven bántalmazásnak minősül. Ha van benned némi anyai ösztön, meg szeretnél gyerekeket, akkor gondolj arra, hogy ha lesznek tőle, akkor előttük fogja ezt csinálni és így kell felnőniük a gyerekeidnek, hogy EZT látják, vagy akár még őket is megtépi :/ Gondolj a jövődre, ne hagyd, hogy egy ilyen alak elrontsa a hátralevő életedet!
2013. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 tetro ***** válasza:
100%
Szerintem te valamit összekeversz a szeretettel. Azonnal lépj ki a kapcsolatból.
2013. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mégis, mit szeretsz rajta még ezek után????
2013. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
most majd hazamegy gondolom ,es elmondja h mennyire sajnalja ezt az egeszet,szepen korbekeritve stb...te megbocsajtasz neki mert szereted...aztan par honap mulva megint megismetli ezt az egeszet..es ujra es ujra es ujra...nalunk is ez volt,engem is hajamnalfogva elokott a parom volt h a falnak szoritott a nyakamnal fogva,utana mindent megigert hulye fejemmel megbocsajtottam , de ket harom honap mulva megismetlodott...aki egyszer megteszi ,nehidd h tobbszor nemfogja...hisz te is azt irtad h agressziv elegge...hidd el talalsz te is olyat aki tenyleg nem bantana...:)
2013. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hajadnál fogva húz, földre lök? Szerinted ez nem bántalmazás?

A férjed átlépett egy határt, ahonnét nincs visszaút. Nem akarlak megijeszteni, de ez már csak rosszabb lehet.

Ha jól ítélem ennyiből meg, akkor még arra sem lesz hajlandó, hogy bocsánatot kérjen. Azt fogja mondani, hogy te provokáltad ki.

Elment a haverjához, te pedig otthon remegve várod, hogy hazaérjen.

Kérj segítséget. Hívd fel a szüleidet, mondd el nekik, kérj tőlük tanácsot.

Beszéld meg velük addig, amíg ő nincs itthon, mert ha eltitkolod, csak az ő malmára hajtod a vizet. azt fogja gondolni, hogy nem mersz szólni, és azt gondolja, hogy neki van igaza.


Sajnos, ezeket mind tapasztalatból írom. Ne ess abba a hibába, amiben én voltam több mint 10 évig.

Én is ezt mondogattam, ezek után is szeretem, és csak a jóra akarok gondolni vele kapcsolatban.

Csak évek alatt szépen ráment az egészségem, a folyamatos félelem, stressz megtette a magáét.

2013. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4%

A párod sem oké, de te is egy hisztéria vagy.

Ideges embert próbáltál fizikailag visszatartani. Ember legyen a talpán, akinél nem szakad el a cérna. Csak hát nem ennyire... Viszont neked is lehetne jóval több eszed.

2013. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ez bántalmazás volt! Szakítsatok azt javaslom. De hiába, mert úgyse teszed meg. Tudom én is itt kértem tanácsot anno, mégse fogadtam meg, amit mondtak.
2013. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!

És még mindig együtt vagytok?

Megosztanád velünk? Hátha segíthetünk ezzel is a kérdezőnek.

2013. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk szerencsére együtt, bár a döntést sajnos nem én hoztam meg (pedig tanácsoltátok) és így ha lehet mondani én, a bántalmazott lettem még ebben is a vesztes, ugyanis én lettem kidobva mint egy sz@ros pelenka :D De azóta boldog párkapcsolatom van majdnem 2 éve :)
2013. febr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj vele,annyira megérdemled!Sőt ha haza talál és miután esetleg ököllel is be pancsol főzzél neki valami finomat.Aztán talán egyszer sikerül nagy dilijébe átvágnia a nyakadat is,de sebaj te szereted...
2013. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!