Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés
Kicsilány951023 nevű felhasználó kérdése:

Valaki szeretnem velem skype-onlni?

18 éves L.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Skype, beszélgető partner.

2013. máj. 29. 17:23  Privát üzenet  

A válasz
hát te nagyon unatkozhatsz hogy bárkivel beszélgetnél :DDD

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2013. máj. 30. 18:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A sulimban minden évben van bentalvós. Tavaly más barátaim voltak. Már nem vagyunk barátok, és nem szeretném, ha velem is szórakoznának éjjek. Azt mondták a szüleim, hogy ha...
A kishúgom el akar jönni velem és a barátnőimmel plázázni, de én nem szeretném. Mit mondjak neki?
Milyen végrendelet, vagy okirat szükséges ha a hozzám tartozó hamvait az otthonomba szeretném elhelyezni? De van kettő testvérem, de velem él a hozzám tartozó, és én látom el!
Mi történik velem? Fekszem az ágyamban délutáni tévézéskor. Elalszom, később arra ébredek hogy a testemben vagyok de nem tudok megmozdulni, a szemem nem nyílik ki hiába...
Csunyán szakítottak velem és szeretném megszivatni a srácot hogy sirva rohanjon vissza hozzám. ötletek?
Hogy mondjam meg neki, hogy szeretném ha máshogy és többet foglalkoznának velem? +mellék kérdés

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!