Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A kishúgom el akar jönni...

A kishúgom el akar jönni velem és a barátnőimmel plázázni, de én nem szeretném. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Ő 8 éves, nagyon dacos, igazi udvariatlan hisztis típus. Holnap után elmegyek néhány barátnőmmel plázázni, és a húgom a fejébe vette, hogy ő is jönni fog. Ezt viszont én egyáltalán nem szeretném, nem azért, mert önző vagyok, hanem mert fél óra alatt úgyis megunná az egészet, és vergődni kezdene, hogy "de menjünk haza", másrészt, mivel viszonylag nagy helyre megyünk, és őt még nem érdeklik a ruhák és a sminkcuccok, így száz százalék, hogy elcsatangolna a játékbolt felé és elveszne. Egyetlen egy csajos napot szeretnék, nincs kedvem még akkor is a húgom hisztijeivel foglalkozni. Próbáltam már szépen mondani, hogy "sajnos nem tud velünk jönni", próbáltam durván, hogy "márpedig akkor is itthon maradsz", nem használ. Visszadumál, hogy "de eljön", nem tudom, mit csináljak vele.

2012. dec. 20. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen hagyd otthon. Szüleid biztos megértik.

És feltétlen ígért meg neki, hogy legközelebb elviszed, (de ne csapd be), majd kettesben, de most sok barátnőddel mész, unatkozni fog, stb.

2012. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom az elöttem lévőhöz,hagyd otthon és igérd meg neki hogy másnap vagy elötte elviszed.

És miért mondod neki hogy mentek plázázni?

Egy csajos nap a plázázásról szól,ez elég sajnálatos dolog.

Üdv!

2012. dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Természetesen nemcsak plázázni megyünk, hiszen az úgy elég száraz lenne. A húgom meghallotta, mikor egy barátnőmmel beszélgettünk a holnapi napról.

Amúgy megígértem neki, hogy máskor elviszem, és akkor megörült és holnap itthon marad. :) Köszönöm!

2012. dec. 21. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!