Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti találkoztatok már Muri...

Ti találkoztatok már Muri Enikővel? És (aki találkozott vele) milyennek tartja? (kedves, nem kedves, barátságos stb. )

Figyelt kérdés
Muri Enikő,tulajdonságai

2013. jún. 1. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm találkozott már vele, vele kedves volt, meg barátságos, nem volt gond vele. Egy egyszerű lány mint ember mondom ezt hogy nincs elszállva magától.

De amikor egy másik ismerősöm találkozott vele, hát őt elég hamar lerázta sajnos.

Nekem nem volt alkalmam beszélni vele, az össz beszélgetésünk az volt amikor a barátnőm bemutatott neki. Velem is barátságos volt, rendes lány, egyébként csak így ez elég kevés.

2013. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sziszi1980 válasza:
100%
Igen már többször is találkoztam Enikővel!közvetlen,barátságos,kedves,és nagyon jó humora van.Élőben pedig még jobb hangja van mint a tv-ben.rajongói találkozón még inkább,mint koncertek között,mert több idő van megismerni.És elég sok rajongójának emlékszik a nevére arca alapján is akikkel többször találkozott vagy akit valamiért jobban megjegyzett.
2013. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedves lány, ő legalább nem az a beképzelt mint egyesek akik hasonlóan lettek olyan népszerűek mint ő.

Én jól kijöttem Enikővel, egyszer volt errefelé egy amolyan kisebb fellépése, inkább rajongói találkozó, és volt idő amikor úgy szabad volt és akkor odamentem hozzá megismerkedni vele. Nagyon kedves volt még akkor is amikor már láttam hogy kezdett eldőlni a fáradtságtól. Nem erőltetett a mosolya, ő is érdeklődő volt irántam, mindenre szívesen választ adott. És nem olyan rég volt egy fellépése, amire nem mentem el ugyan de mivel arra volt dolgom így bementem abba a kisebb szórakozó helyre egy kávéra már a fellépés előtt volt 1 nappal de akkor ott volt már Enikő mert akkor valamit egyeztetett velük ha jól tudom és akkor meglátott és odajött hozzám kicsit beszélgetni mert emlékezett a nevemre meg arra is hogy hol találkoztunk. Pedig azóta már eltelt legalább fél év, és egyáltalán nem számítottam rá.

Akkor nem beszéltünk sokat mert épp dolga volt, de egy kávéra azért megtudtam hívni és közös kép is készült róla.

Tehát nagyon barátságos lány Enikő és sok olyan híresség is példát vehetne tőle aki mondjuk az ellenkezője.

2013. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Igen.


Teljesen normális lány Enikő, kedves, barátságos, jó humora van, mindig mosolyog. Őszinte a mosolya és bármiről el lehet vele beszélgetni.


Itt nálunk volt egyszer fellépése, a volt sógorom szórakozó helyén lépett fel. Akkor még ott dolgoztam beugróként én dobtam fel a színpadot meg minden, tehát valamilyen szinte együtt dolgoztam Enikővel.

Ő elég hamar odaérkezett, próbák voltak, meg megbeszéltük a dolgokat. Kedves lány, megbeszéltük mikor melyik számát adja elő, csak mert én adtam a zenét hozzá, de rengeteg időnk volt szerencsére, így sokat elbeszélgettünk személyes dolgokról. Ha jól számolom majdnem 2 órát voltam az öltözőjébe és beszélgettünk. Hihetetlen kedves, nagyon összebarátkoztunk.

Egyébként akikkel találkozik és mély nyomot hagy bennük őket felismeri a következő találkozóknál is ez igaz. Mert volt amikor egy másik városba voltam és ott is volt fellépése, meg valami találkozó is. Én meg poénból odamentem és egyből felpattant az asztalkájáról és kaptam tőle két puszit majd közös fotó és aláírta az alkaromat, alá az elérhetőségét hogy majd hívjam fel a fellépése után hogy tudjunk beszélni.

Jó barátok vagyunk, bár nem hajtottam rá, mert tudtam hogy nincs pasija ugyan de biztosra mentem hogy nem én kellek neki.

De kedves lány, a barátai közé tartozom, sokat jár erre felé volt amikor felhívott hogy itt van a városunkban és meglátogatna mivan velem. 2-3 hetente beszélünk telefonon hogy kivel mi a helyzet. Volt amikor én kórházba voltam, és akkor hívott fel, elmondtam neki mi a helyzet. Másnap már jött be hozzám meglátogatni.

2 szobatársam volt egyik egy velem egy idős srác aki szintén Muri Enikő rajongó volt, amikor beszélgettünk nem tudta hogy kivel beszélek csak annyit mondtam hogy Enikő volt, a srác meg gondolta biztos a barátnőm vagy a csaj haverom, bár inkább haverra tippelt mert nem úgy beszélünk mint két szerelmes. Amikor Enikő betoppant hozzám, akkor a srác majdnem leborult az ágyról mert nagy rajongója, de Enikő vele is kedveskedett ám, mondanom sem kell hogy a srác fél napig nem volt magánál, az orvos is megijedt hogy valami gáz van vele.

Na mindegy kedves egy lány, bárkivel képes összebarátkozni aki úgy áll hozzá, nem beképzelt, kedves csaj, értelmes.

2013. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Akkor most megnyugodtam,mert volt bennem egy rossz érzés,hogy mi van,ha mégsem olyan amilyennek mutatja magát.Én 4 koncertjén voltam.Van közös fotónk.

De mégis a legtöbb amit mondtam neki,az,hogy Boldog karácsonyt!

De most már biztos,hogy nagyon kedves,me nekem is szimpatikus.És nagy rajongója vagyok.

2013. dec. 24. 12:40
 6/6 sgrlfvirag válasza:

Igen, tudom, hogy 2013 óta eltelt jónéhány év, de ugyan úgy érvényes minden.:)

Én legelőször 2016-ban találkoztam vele személyesen. Ott sajnos nem igazán volt lehetőségem beszélni vele, de az a néhány szó is megpecsételte a róla való véleményemet.

Már akkor nagyon szimpatikus volt!

Azóta rengetegszer találkoztunk, beszélgettünk mindenféléről, úgy a hétköznapi témákon keresztül a csillagos égig. Elképesztő, hogy milyen érdeklődő, nyitott az új emberek felé. Ez is az, ami példaértékű, és még jónéhány “sztáron” rengeteget dobna.

Eközben megismerhettem a valódi énjét, hogy milyen is ő valójában és bebizonyosodott, hogy milyen csodálatos, jólelkű nő.

A mai napig nagyon jó a kapcsolatunk, egyszerűen imádom amilyen.

Megéri legalább egyszer találkozni vele. :D

Pillanatnyilag a Sugarloaf együttes énekesnője. Nagyon jó hangulatú koncerteket adnak, ami számomra megunhatatlan. Jó párost alkotnak a Sugarloaf-os srácokkal.


Remélem ennyi idő elteltével is tudtam valamennyit segíteni. ;)

14/L.

2019. aug. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!