Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez most mi? Mit akar tolem,...

Ez most mi? Mit akar tolem, egyaltalan akar valamit?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem neten valakivel.Mar 10 honapja . Eleinte minden nap ramirt , en nem is igen kerestem . Aztan ritkabban volt enn es ritkabban beszeltunk , de azert keresett. Azt mondta ,hogy jofej vagyok meg bir, stb.

DE neha olyan durva beszolasai voltak, vannak . Neha azert tudtara adtam ,hogy nekem ez nem tetszik , akkor bocsanatot kert .Azota is voltak ilyen megjegyzese , de mar nem foglalkozok vele.


Mond ilyeket ,hogy csunyaja meg elkuld neha melegebb ehjalatra , de megis keres.


Ez most akkor mit jelent?



2013. jún. 3. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele.

az ilyenek a tipikus kretének,akik egyszerre több nővel is dumálnak illetve aki kapható rá,azokkal más is van, néha eszébe jutsz akkor ír neked, lehet épp más nem ért rá, szerintem ne foglalkozz ilyenekkel...

2013. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazad lehet , elegge illett ra amit leirtal :))

Csak neha mar tenyleg nem ertem ,hogy mi van .

2013. jún. 3. 19:43
 3/3 anonim válasza:
Ha nem poénból írja, akkor az első hozzászólónak teljes mértékben igaza van.
2013. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!