Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lépjek én vagy hagyjam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek én vagy hagyjam az egészet? Főleg pasik véleményét, válaszát várom! Nem tudom, hogy mit akar tőlem vagy akar e egyáltalán valamit.

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel februártól (akkor szakított az exével) írogatok. Már előtte is ismertük egymást. Találkoztunk is már, akkor csókolóztunk is. Minden héten beszelünk neten. Volt már hogy olyat írt, jó lenne, ha ott lennék vele vagy hogy csinos vagyok .... Többször is felhozta, hogy találkozzunk, de eddig nem jött össze..
2013. jún. 2. 17:36
 1/2 Egyirányú alagút ***** válasza:
100%

Politikus(nak készül) ?


Mert akkor oké, hogy csak ígérget, de soha nem lesz belőle semmi :)


Ha valaki akar valamit, megoldja, megteszi, de nem csak

beszélget róla :)

2013. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem, érdemes lenne talizni:) ha legközelebb szóba hozza, te meg dobj fel egy lehetséges időpontot:]
2013. jún. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!