Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan mit gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan mit gondoljak erről a lányról, akar egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés
Neten megismertem egy lányt,chatelünk egy ideje,aztán nemrég mondtam hogy jó lenne találkozni,és ő is mondta,hogy oké.A mai nap lett volna lehetőség találkozni,de nem akart,mert állítólag délután sok dolga van,mondom jó.Erre el kezdi felsorolni hogy miket csinál majd,és mondja hogy meg akar látogatni egy idegen férfit a kórházban,aki nemrég egy furcsa baleset miatt bekerült a címlapokra,talán még a tv-ben is volt.De nem is ismeri.Azt mondta,hogy ennyit megérdemel,hogy meglátogassa.Gyorsan elköszöntem,és most pipa vagyok.Ez most komoly,hogy aki nem is ismeri,azt hamarabb meglátogatja,mint engem?Ez milyen már?Azzal nincs baj,hogy esetleg megsajnálta,vagy ilyesmi,de ennyi erővel velem is találkozhatott volna.
2013. máj. 22. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Sztem csak kamu :/ hagyd :)
2013. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy neked is kell egy baleset ahhoz hogy találkozzatok. Mondjuk ha rád esne egy felderítő műhold akkor biztos meglátogatna.
2013. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Vizéli László ***** válasza:
Női logika... Keresgélj tovább, ebbe a taliba meg annyira ne éld bele magad, nehogy koppanj.
2013. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem,a csaj egy kicsit furi,de amugy normális.De ezt speciel elhittem,hogy odamegy.
2013. máj. 22. 12:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon élem bele magam semmibe ezek után. :/
2013. máj. 22. 12:46
 6/11 Vizéli László ***** válasza:
Próbálj más időpontot egyeztetni vele hátha az alkalmasabb neki. Ha akkor is van valami kifogás akkor felesleges köröket futsz. Na meg ne éld bele magad, mert ellenkező esetben annál jobban fáj ha nem jön össze a megbeszéltekből semmi. (3-as voltam)
2013. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Legközelebb csak a következő hónap elején tudunk találkozni,mert mindketten elutazunk,és elkerüljük egymást.Szóval 1,5 hétig nuku találka.Köszi a válaszokat!
2013. máj. 22. 12:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Én még egyszer megpróbálnék vele egy talit összehozni, de ha akkor is lesz valami kifogása, akkor felejtős. Egyébként meg elég hihetetlen számomra, hogy csak úgy bemegy a kórházba egy idegent meglátogatni...
2013. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nekem is elég furcsa,de vannak ilyen emberek.Ő nem az a kamuzós fajta,ez simán belefér az ő személyiségébe.
2013. máj. 22. 12:55
 10/11 anonim válasza:

Nagyon kamu a csaj , nem fog veled találkozni, biztos hogy csak szèdít :)

17/L

2013. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!