Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mennyire gáz ha a Facebook-...

Az mennyire gáz ha a Facebook-ra posztolom a bátyám halálát?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az. (mondjuk a módja nem mindegy)

Ma már annyira szétszórva élnek családok, barátok, hogy nehéz ilyenről mindenkit tájékoztatni, és talán olyan is részt venne a temetésen, aki távol lakik, nem olvassa a helyi lap gyászhíreit.


Részvétem a testvéred halála miatt!

2013. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Részvétem!:(

Nem gáz! Láttam néhány ilyet! Készítsd el ízlésesen, megemlékezés jellegűen, szép fotót róla, idézetet, mikor lesz a szertartás..... Van, aki így értesül majd róla, egyébként nem tudná meg.....

Sokan a hozzászólásban meg fogják kérdezni, mi történt, hogy történt. De ez szerintem tapintatlan, és hát gondolom, nem szívesen magyaráznád meg a tragédiát nyilvánosan, egy hozzászólásban. Erre szerintem ne reagálj, nem erre lesz az oldal, hogy legyen min csámcsogni, hanem tényleg a megemlékezésről.

Erőt, kitartást kívánok a gyászban!

2013. jún. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Szokás az elhunyt oldalát emlékoldallá nyilvánítani, ahol a gyászolók megemlékezhetnek róla. Fényképeket tehetnek fel, verseket írhatnak, részvétet nyilváníthatnak.
2013. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitok!
2013. jún. 4. 11:56
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha még él akkor eléggé.
2013. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Részvétem. A gáz azt, ha ezt lájkolják...
2013. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló!Ilyen dolgokkal,a józan gondolkodó emberek nem szoktak viccelődni.

Létrehoztam egy zárt csoportot a face-en,csak azok olvashatják a posztolásom akik valoban ismerték.

2013. jún. 4. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!