Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes lenne szakállbeültetés...

Érdemes lenne szakállbeültetésre vállalkoznom?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, 4 éve borotválkozom heti rendszerességgel (mostanában gyakrabban, heti 2-szer is), de még mindig pihés, és ritka az arczőrzetem. Alig észrevehetően erősödött, és ha 2-3 hetesre meghagyom, akkor is csak nagyon közelről látszik.

Pedig (az apai ági) genetikámat tekintve, simán lehetne erős, és sűrű szőrzetem.

Ráadásul, a nagy, sűrű (és kb. 2-3 helyen fonott) szakáll az érdeklődési körömet "tükrözné"/mutatná zenei, és mitológiai szempontból is. Álom a szakáll számomra! :(


2013. jún. 6. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen van? Sose hallottam még.


Én meg utálok borotválkozni. Megborotválkozok másnap már szúr.

2013. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a szakáll növesztő sampont?
2013. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Van olyan? Eddig nem hallottam róla.

Nem hajszeszre gondoltál?

2013. jún. 6. 22:06
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon irígylem a szőrös embereket.


És a legbosszantóbb az egészben, hogy bezzeg az olyanoknak, akiknek nincs szükségük arcszőrzetre, (pl.: "diszkópatkányok", divatmániások, vagy majdnem bárki más), nekik sűrű (de borotvált) arcszőrzetük van általában.


Nekem pedig, akinek több szempontból is fontos lenne a szakáll, egyszerűen hiányzik az arcomról!!!!!!!!! :(

És még a mellkasom sem szőrös...


Elolvastam ezt a cikket, és közben rájöttem, hogy semmiképp' sem fogok magamon szakállbeültetést végeztetni, mert a hajból veszik a beültetendő szakállat:


[link]

2013. jún. 6. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:

HAHHAHAH! Neeem, ne menj semmiféle szakállbeültetésre, szakállnövesztő sampon... lol.

Hagyd meg hadd tegye a dolgát a természet. Később olyan szakállad lesz, hogy nem győzöd majd borotválni. Élvezd ki, hogy nem viszket az arcod mint atom.

2013. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem lesz szakállam, úgy néz ki sajnos a dolog...

Az legyen a legkevesebb, hogy viszket, és szúr.

2013. jún. 8. 23:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Biztosan nem fog viszektni, HA (ha lesz) vagy 25 cm hosszú lesz.
2013. jún. 8. 23:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Vikingnek készülsz? De lesz! Nyugodj meg, borotválkozz rendszeresen és akkor lesz!
2013. jún. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Amint azt olvashattad a leírásokban, mondhatnám, hogy vikingnek készülök.


Eddig is rendszeresen borotválkoztam, de majdnem semmi eredménye, akkor ezután miért lenne???

És még majdnem csak az államon, nyakamon van. (Ott is ritkásan, és foltokban.)

2013. jún. 9. 15:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!