Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy az emberek a negatív érzelmeket sokkal hosszasabban és intenzívebben élik meg, mint a pozitívakat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 21:10
 1/5 anonim válasza:
51%
Mert szar az élet,de lehetne szarabb is.Szerencsre ennél nem szarabb,akinek igen,azt sajnálom.
2013. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Fogalmam sincs, én a pozitívakat is hosszan és intenzíven élem meg. Néha túl intenzíven is. De ez betudható annak, hogy bipoláris vagyok.
2013. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert az ego-jukat érzik megsértve és az emberek túlságosan önérzetesek,ill egoisták.
2013. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mert az emberek félnek minden ismeretlentől, és mivel félnek, azt látják meg bennük, hogy ez biztos csak balul sülhet el, így a biztos rosszhoz ragaszkodnak, mert az "legalább" ismeretes számukra.
2013. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg felfogás/hozzáállás kérdése. De tán, mer hagyja magát az illető, h belesüppedjen, s nem veszi észre a szépet, az apó örömöket/szépet az életben. Amúgy is azt mondják a magyarok elég pesszimisták..

Tudom könnyű mondani.

2013. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!