Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pozitív, negatív, vagy semlege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitív, negatív, vagy semleges, ha egy lánynak inkább fiús ízlése / érdeklődési köre van?

Figyelt kérdés

Pl, videojátékok, foci, rock, sör, jó csajok, szuperhősös filmek, Star Wars, fizika, programozás (ezzel szeretnék később foglalkozni, proginfó szakra jelentkeztem), gokartozás, koncertek, horror- és sci-fi filmek/sorozatok/könyvek, kaja.


Van barátom, szóval nem is konkrétan csak rólam van szó, hanem úgy általában, hogy az ilyen lányokról mit gondoltok? Engem pl. 18 éves koromig MINDEN pasi a barátzónába rakott, mint nő nem kellettem senkinek, és nem hiszem hogy ezzel egyedül vagyok. Ezek miatt nem tudtok nőként tekinteni egy nőre/lányra?


2013. jún. 2. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekem negatív, haverból van elég, meg a felsoroltak nagy része hidegen hagy.
2013. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tény hogy kevésbé tekintik igazán nőnek inkább jó havernak, de szerintem semmi gond vele hiszem a csajom egyben a legjobb barátom is az már egy jó kapcsolat kezdete is lehet
2013. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pozitív.
2013. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Hány lány van az informatikai koleszban? 1024... Kettő a tizediken.

Szakállas vicc, de most ez kellett:D Proginfón nagyon népszerű lány leszel sztem.

Nekem nemrég pont egy fiúsabb lány jött be, a stílusa megfogott:D motorozott meg cod-ozott, mondjuk ez engem hidegen hagyott, aztán nem lett semmi végül, nem volt kölcsönös.

Nem hiszem, hogy ha minden más stimmel, ez komoly hátrányt jelentene egy átlag srácnál, bár a "jó csajok" rész picit gyanús:P

2013. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó hát azt nem úgy kell érteni hogy leszbi vagyok, csak megnézem a szép lányokat :DD
2013. jún. 2. 22:33
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Az én párom is ilyesmiféle lány és nekem abszolút pozitív. :) Mindig is az ilyen lányok jöttek be és ez nem is fog változni. :) Tudok rá lányként tekinteni,és az a jó az egészben,ha a helyzet adja akkor olyan mintha a legjobb barátom lenne akivel lehet hülyéskedni mindenről.. :D 18/F
2013. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Fizikát és a programozást kihúzod, és akkor már minden rendben is van.
2013. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pozitív... ha nem tetszel, akkor is havernak minimum jó vagy! :)
2013. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
programozás?! pozitív! :D
2013. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenkit felpontoztam :)

Fura, elég vegyesen álltok a dologhoz ahogy látom :D Na mindegy, úgyse lehet mindenkinek megfelelni, így legalább sok spanom lesz :D

2013. jún. 3. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!