Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm kezd az őrületbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kezd az őrületbe kergetni a folytonos negatív gondolkodásával, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőmről van szó, mindig is eléggé kényeskedő típus volt, folyton elsírta magát mindenen. De már kezdem megunni, hogy folyton nyávog, egész nap írogat face-n is, hogy "jaj, ezt is el fogom rontani" "elrontottam az életem" "minden az én hibám, mindenki utál". És eddig állandóan kedves voltam vele, mert végülis barátok vagyunk, és az én dolgom segíteni a lelkiállapotán, mindenkivel előfordulhat, hogy rossz időszaka van, de ez már 2 éve megy... alig van kedvem találkozni vele. És úgy érzem, hogy mivel állandóan az ő dolgait hallgatom, rám ragad ez az egész, és ugyanolyan félelmekkel vagyok teli, mint ő. Ezt semmiképp sem akarom, de cserbenhagyni sem természetesen.

2013. máj. 7. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szimpatikus!


Amúgy azonosulj.

2013. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy nyávogjon, ha elkezdi, tereld a témát, ne reagálj rá, vagy észreveszi magát, vagy előállhatsz a konkrétumokkal egy nyugodt beszélgetés során.
2013. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak kegy dolgot tanácsolok: ne adj neki semmilyen tanácsot, mert úgysem hallgat majd rá.

Ha szereted, akkor próbáld meg rábeszélni, hogy csináljon valami olyat, amiben sikeresnek érzi magát, kevesebbet fog panaszkodni. :)

2013. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Húú, én gyorsan leépítem az ilyen embereket magam körül. Még a végén rádragad tényleg.

Akarod, hogy továbbra is a legjobb barátnőd legyen?

2013. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!