Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják a szüleim hogy...

Miért mondják a szüleim hogy ciki 5-6 x sorbaállni koláért mikor osztják ingyen? Jövő héten hol fogják osztani a zérót és mikor?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 22:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Azért mert azt hiszik csóró vagy és nincs pénzed venni!
2013. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem hirdetik sehol sem,hogy mikor hol fognak osztani dolgokat!
2013. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De miért nem hirdetik? Akkor meg mi értelme van? Mert én odamennék van bkv bérletem meg időm is. De amúgy a sima kólát hogy hol osztjak azt megmondjak . És pont mázli volt mert a szomszed utcaban osztottak 1 hetig . Es innen jótt a csaladi probléme hogy én többször lementem egy nap. Meg setaltunk és odamentem 5 x egy pát óra alatt. Ők meg csak 1x.
2013. jún. 8. 22:56
 4/26 anonim ***** válasza:
72%

Ha meghirdetnék, akkor fél perc alatt elfogyna, mert mindenki oda menne ingyen élősködni. Így a forgalmas helyekre szoktak kimenni, ahol biztosan elfogy.

És igen, ciki 5-6x sorbaállni, az azért van, hogy megtud milyen íze van, esetleg emlékeztesd magadat, hogy jó e...

2013. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Mert az már notórius önpusztításnak látszik!;) De komolyan, ne igyál annyi szennyt.
2013. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%
utálom az ilyen ingyenélő patkányokat, azt is szánalmasnak tartom mikor a teszkóba kóstolgatni állnak sorba a marhák. Nem hogy ezt. Gyökér banda.
2013. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
53%
Miért szánalmas kóstolgatni? Miért venném meg az egész terméket, ha azt se tudom milyen íze van? És van lehetőség rá, hogy megtudjam...
2013. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%
A szüleidnek igaza van, kicsinyes dolog az ingyen cuccért ennyire reszketni, már ne is haragudj. Az ilyet úgy hívjuk, hogy fillérb@szó. A te fajtád az, aki mikuláskor elhordja a kisgyerekek elől az ingyencsokit..
2013. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
27%

"Miért szánalmas kóstolgatni? Miért venném meg az egész terméket, ha azt se tudom milyen íze van? És van lehetőség rá, hogy megtudjam..."


Kitérdekel, hogy milyen?!

Ha kell megveszem, ha sz.r többet nem veszem. Ez a mottóm.


Egyébként figyeltél volna jobban, nem azzal van bajom ha valaki kóstol, hanem azzal, ha oda áll és ott éli ki magát otthoni ebéd helyett, láttam már rá példát nem egyszer. Meg a sorban állásra is. Annyira azért nem fontos szerintem.

2013. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%
Ha neked ennyi pénzed van, vegyél meg mindent, ami sz@r, gratulálok...
2013. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!