Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez rendjén van?

Justicar kérdése:

Szerintetek ez rendjén van?

Figyelt kérdés

Nemrégiben láttam egy képet ( [link] ) És amiután elolvastam a szöveget, azóta sírok. Nem hisztérikusan, mint a 10 éves lányok szoktak, amikor nem kapnak meg valamit, hanem tudjátok, amikor bent akad a levegő, és csak folyik, folyik és folyik a könny. Bocsi, hogy angolul van, ha valaki nagyon nem érti, szívesen leírom magyarul.

Semmi érzékeny pontom nincs szinte, sírni meg nem is szoktam, de ez... Más is van így vele?:/

(Megéri elolvasni!)


(Bár nem kizárt, hogy az én azért vagyok így, mert az én történetem is így volt, amikor úgy találtam rá az én volt cicámra, hogy teljesen egyedül volt, kicsi és sovány, piszkos, magára hagyott volt. Aztán megerősödött mellettem, élt is még 10 évet, és úgy ment el, hogy egyik reggel pakoltam a táskámba (kint nagy vihar volt), ő az utolsó erejével besétált a szobámba, szegény nagyon vizes is volt, felmászott az ölembe, belenézett a szemeimbe, egy fájdalmas nyávogás, majd a kis fejével "lefejelt", elhallgatott a dorombolás. Örökre.)



"i cried but i cried manly"

18/F


2013. jún. 11. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam elolvasni, mert nem bírtam nézni a fotót.
2013. jún. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leírnád nekem magyarul?
2013. jún. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Nincs rendjén. A cica csak egy állat. Ha kimúlik, lehet sajnálni, de ez még nem tragédia.
2013. jún. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy kép sok mindent kiválthat egy emberből.

Attól függ, hogy ki mire fogékony, milyen eseményekre tud vonatkoztatni, mennyire érzékeny, milyen hangulatban van, stb.


A zárójelben írt magyarázatod alapján gondolom te is megértetted a reakciódat.

Szerintem az ilyen macsó kliséken nem kellene fennakadni, hogy " én sose sírok " , mert a sírás nem mindig gyengeséget fejez ki, hanem amint te is látod, egy erős érzelmi kötődés felidézésének a jele is lehet. Semmi köze nincs ahhoz, hogy valaki férfi vagy nő.

Én például nő létemre nem szoktam sírni, de nem is számít, mert nem a sírással vagy annak hiányával mutatod meg, hogy a fájdalom benned más, hanem azzal, amit belül érzel. Az, hogy miként nyilvánítod meg, csak részlet kérdése.

2013. jún. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!