Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Én várok el tul sokat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én várok el tul sokat, vagy ez így van rendjén?

Figyelt kérdés
Lassan 24 leszek, viszont szeretnék külön válni a szülöktöl, saját családot. Viszont a párommal nem haladok, lökdösni kell, s azt is bántásnak veszi. Nekem stabil munkahelyem van 3 éve, bár váltanék,mert messze van, s így közben folyamatosan nézelödöm. viszont páromnak 6 honapja nincs munkája, elötte volt 2 honapig, de elküldték..elötte szintén körülbelül féléves munkanélküliség, azelött 4 hónap munka. Gyakorlatilag többet nem dolgozik,mint dolgozik. Sokszor már ideges vagyok,és hozzávágom hogy semmi törekvés nincs benne. Elvan, anyucika kajáltatja,eltartja,semmi kötelezettsége. Kifogása, hogy rendbe kell jönnie lelkileg, fizikailag. Ez nekem kifogás. hogyan tudnék rá hatni? Egyszerüen ugy érzem nincs célja. Szeretem, s bátorítom, de nem mehetek én helyette interjuzni,dolgozni. mit tegyek?
2013. ápr. 5. 21:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Nyisd ki a szemed.
2013. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
A párod még nem alkalmas az önálló életre és sajnos te sem tudsz belőle férfit faragni.Vagy elfogadod ilyennek és leszel az anyukája,vagy seggbe rúgod,hogy ébresztő.
2013. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

Nem is megy állásinterjúra vagy egyszerűen csak nem veszik fel? Mert azért baromira nem mindegy. Egy idő után lehet a sok elutasítás miatt elkeseredett, hagyd ey kicsit ne nyaggasd.

Ha külön szeretnél válnia szüleidtől akkor menj egyedül albérletbe.

2013. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az a baj,nem is néz nagyon álláshirdetéseket. Ujságban ha jön hetente, átnézi.. de ugy interneten napi rendszerességgel nem. Laktunk már együtt, de 3 honapig ment, mivel akkor sem dolgozott, s nekem kellett fizetni mindent, s nem volt egy sporolos. Ha netre felmegy, inkább közösségi oldakat nézeget, vagy kocsikat, h milyen lenne jo.. de hogy miböl :/
2013. ápr. 5. 21:41
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudnád valamivel motiválni?

Pl. hogy te szeretnéd, ha összeköltöznétek, de ahhoz az kell, hogy ő is dolgozzon, hisz egy fizetésből nem lehet megoldani. Szó volt már esetleg erről? Igaz nem írtad mennyi ideje vagytok együtt.

2013. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

"Nem is megy állásinterjúra vagy egyszerűen csak nem veszik fel? Mert azért baromira nem mindegy. Egy idő után lehet a sok elutasítás miatt elkeseredett, hagyd ey kicsit ne nyaggasd.

Ha külön szeretnél válnia szüleidtől akkor menj egyedül albérletbe."


Jaj, ez meg olyan gyerekes,ne haragudj. S ha családja lesz, akkor is majd elnézi, hogy nem lesz mit enni, mert elkeseredett a sok elutasítástól. Szerintem képes lenne rá, mert írta a kérdező, hogy azt is elnézte, hogy egyedül fizetett mindent.

2013. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt, ö 28 éves. Beszéltük már,mondtam neki, hogy jó lenne összeköltözni,normálisan,vagy akár én babyben is gondolkodnék. De miböl lenne eltartva?! Ha elmegyünk vmi programra, moziba, kajálni,wellnessre, kirándulni, sosincs pénze. S ez neki ugy érzem nem is okoz gondot. Nem is látom rajta hogy nyugtalanitaná a helyzet. Ö azt mondja,nem nyugodt,csak nem mutatja. De akkor sem hiszem el..
2013. ápr. 5. 21:47
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

Miért is nyugtalanítaná? Hiszen ott vagy te, aki mindent ki fog fizetni. Előre is bocs, de tök balek vagy.

Ez nem szerelem kérdése, ez a srác egyszerűen csak egy ingyenélő here (élősködő).

Tartsd el, ha ez így jó neked, vagy rúgd ki ha nem, de látványos változást hosszú távon ne várj tőle, se most, se 10 év múlva.

2013. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

1. Ha nem hiszed el, amit mond neked, akkor már rég rossz

2. Ha 28évesen nincs stabil anyagi háttere, akkor nem gondolkodj kisbabában, főleg nem tőle

2. Vele kéne megbeszélned, hogy mit vár az élettől. Mi, nem ő vagyunk. Viszont a jó kommunikáció a kapcsolat alapja. Így tudtok 1ről a 2re jutni.

2013. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

Ébredj fel, kérdező!

28 évesen még alig dolgozott a párod...nekem nő létemre akkor már 8 éves munka viszonyom volt.

Ne pazarold az éveidet rá!

2013. ápr. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!