Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hová tűntek az Emo-k?

Hová tűntek az Emo-k?

Figyelt kérdés
Manapság már alig lehet találni xd

2013. jún. 11. 08:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Uhh ha leisszák magukat meg ilyeneket csinálnak.... Hát nem tudom, nem ismerem őket így nem akarom azt írni, hogy pooserek, de... Az igazi emok mióta menők? És mióta isszák le magukat? Nem, nem akarok ítélkezni, de ez tényleg furcsa amit leírtál :// Szerintem mi nem vagyunk ilyenek, oké lehet, hogy van aki igen de ez tényleg durva :c Én emo vagyok,és elszomorított amit az utolsó válaszoló írt. Nagyon nem értem. Hisz eddig csak olyanokat ismertem akik mind rendesek voltak és nem tettek ilyet. És ha valami nagy trauma érte őket ezért...? Na most aztán szépen leoffoltam az egész mondani valómat, bocs:/ xxx
2013. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Hogy hová tűntek? D: nem tudom de remélem, hogy jó messzire :D xd
2013. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
remélem megdöglött az összes
2013. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Ewii08 válasza:
Itt vagyok jelen :D Én emo vok és NEM TŰNTEM EL !!:)
2014. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 xcoralinex válasza:

2019 és még mindig nem tűntem el.

xoxo.: Cora

2019. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!