Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan változhatnék meg?

Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés

Az a baj, remélem nem ítéltek el emiatt, próbálok változtatni, de nagyon nehezen megy. Szóval a probléma velem, hogy néha nagyon nagy a szám, elmondanak nekem valamit és én meg akaratlanul tovább adom. (mondjuk olyan embernek akiben megbízom) Tudom, hogy ez nem kifogás, de amikor valakinek elmondok valamit, belegondolok, hogy nekem ez fordított esetben rosszul esne-e, de nem. Engem nem zavar, ha olyan dolgot tudnak rólam, hogy ki tetszik... De mindegy, a lényeg, hogy ezt abba szeretném hagyni, mert nagyon rosszul érzem magam mindig, de egyszeráen nem tudom miért mondok el dolgokat, egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy ez olyan dolog amiről csöndben kell maradnom, vagy nem... Szerintetek mit csináljak?:SS

Itt a nyár és szeretnék változni...



2013. jún. 12. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jön a késztetés, hogy továbbadj valamit, egyszerűen csak állj le, fékezz le. Gondold meg, biztosan szükséges azt elmondani? Önkontroll kérdése az egész.
2013. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mielőtt kimondanád számolj el húszig, és közben gondolj arra, hogy akiről pletykálsz, annak rosszul fog esni, megutál, otthagy, és egyedül maradsz.
2013. jún. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!