Hogy változhatnék?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy változhatna a felfogásom az életről, s a hozzáállásom. Ami, azt illeti nem tartom túl sokra magam, nincs túl sok önbizalmam, úgy érzem semmit se tudok véghez vinni tökéletesen- belül nagyon sokszor vagyok szomorú. Ez a valóság. Pedig nincs baj a külsőmmel, sok mindnekinek tetszek,vannak barátaim meg dícsérnek szorgalmas vagyok és a helyes úton próbálom élni mindennapjaim. Azt hiszik kiegyensúlyozott vagyok és boldog. Már nagyon elfáradtam, de úgy érzem, ha nem tudom fenntartani ezt a látszatot, abba belepusztulok. Egyre jobban azt látom, hogy amiben próbálok hinni, vgy amiért teszek értelmét veszti, és az életkedvem is elmegy tőle...
2013. febr. 18. 19:55
 1/2 anonim válasza:
szerintem hogy ne legyél szomorú a mamádal játsz viccelj vele és anyukádal beszélges szépröl apukádal neves sokat és ha van testvéred azzal beszélgesetek meg satöbbi ja és ha roszul irtam ne szigy léci mert 2.-odikos vagyok :( ja és bocs ha nincs mamád vagy anyukád vagy apukád ha valaki meghalt kösztük :((((((( :((( :((( részvétem jot kivánok neked én jó ember vagyok pedig csak kicsi vagyok boldog legyél az életedben élvezdki:)
2013. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az EFT-t (Érzelmi Felszabadítás tréning) önbizalom növelésre és önmagad szeretésére.
2013. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!