Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról az...

Mit gondolsz azokról az emberekről, akik,6-8 éves mobiltelefonnal járnak az utcán?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 00:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ! Nem ez alapján itélem meg őket ! A párom festő ,neki tökéletesen megteszi egy hagyományos nyomógombos telefon,minden extrától mentesen .Én már vettem neki egy érintőképernyőset,azt is én használom .Mondja is ,neki nincs ideje munka közben a telefonra vigyázni ,ne karcolódjon, ne nyúljon hozzá koszos kézzel. Szerinte épitőiparba amikor lazán a zsebébe van dobva a telefon ,nem való olyan .Meg ő nem is szereti ,neki az egyszerűbb jobban bejön . Pedig nem idős ,32 éves ;) ! Nem mindenkinek az a fontos,milyen telóval villog .Arra használja ,amire való ,hogy ő elérhető legyen és őt elérhessék .
2013. jún. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolok! Amíg jól működik, minek cserélgesse,minden fél évbe. Ha ma veszek egy új telefont,két hét múlva ki jön egy új telefon akkor vegyem meg azt is?Nem mindenkinek van annyi pénze, hogy havonta villogjon a legmodernebb telefonnal.
2013. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
73%
Én is múlt hónapban cseréltem le a 6 éves telefonomat. Egyszerűen feleslegesnek éreztem okost venni, mert gondoltam, úgysem használnám azt sem másra telefonáláson kívül. De aztán elkezdett haldokolni az én kis hűséges telefonom, úgyhogy mégis az okos mellett döntöttem. Az első 2 hétben nagy volt a varázsa. De most se használom másra telefonáláson kívül. Max jól jön, ha valahol fel tudok menni netre, de ugyanúgy nem halnék bele, ha nem netezhetnék, mint ahogy az elmúlt 6 és még több évemet is valahogy elviseltem így.
2013. jún. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
13-as vagyok megint: azt még kifelejtettem, hogy ezt az új telefont is addig szándékozom használni, amíg csak működik, bár valószínűleg 6 év múlva megint nagyon ciki leszek vele
2013. jún. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs róluk a telefonjuk alapján véleményem, ennek ellenére én szeretem az okostelefonokat, mert számomra hasznos.
2013. jún. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Az embereket nem a telefonjukról ítélem meg.


Lehet valakinek hipermodern "menő" telefonja, ha emberileg nulla.

2013. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Lesz@rom, kinek milyen telefonja van.
2013. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem érdekelnek,nekem egy gagyi corbym van,egy rokontól vettem meg,muszály volt,mert behalt az előző!Évek óta megvan,már eléggé rokkant a kinézete,többször volt sz@r,mert vagy 100szor leejtettem,nem kicsiket esett,vegyszeres vízbe is esett,de aztán mindig megjavul!Néha az őrületbe kerget,főleg télen,a hideg miatt,azért megszoktam
2013. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Az enyém is túl van már, egy pár Földetérésen.

Téli hidegben lefagy, és volt egy időszak amikor időnként, megállt benne az óra, de ilyen mostanában, nem történik.


Kíváncsi vagyok, meddig bírja még. Remélem, sokáig.


Ja, és mostanában kezdett torzítani a hangszórója, ami elég kellemetlen hiba.


Kár, hogy nincs egy olyan szerviz, ahol kifejezetten, ilyen régi telefonokkal foglalkoznak.

2013. jún. 15. 00:08
 20/28 anonim ***** válasza:

(4. Időpont tegnap 00:40)


miért lettem leszavazva ? irónia emberek irónia :)

2013. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!